00989129158913

ویزای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ویزای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

امارات متحده عربی یک ملت عرب است که در شبه جزیره عربستان قرار دارد و با قطر، ایران، پاکستان، عمان و عربستان هم مرز است. امارات متحده عربی شامل هفت حکومت مسلمان است که اسلام به عنوان مذهب رسمی و زبان عربی به عنوان زبان رسمی تشکیل شده است (اگر چه انگلیسی، فارس، هندو و منطقه اردو نیز به طور گسترده در این کشور صحبت می شود)

امارات متحده عربی یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و دارای هفتمین تولیدکننده ناخالص داخلی در سرتاسر جهان است. اقتصاد این کشور بر اساس ذخایر نفتی آن است که هفتمین در جهان است و ذخایر گاز طبیعی آن، که هفدهمین  در جهان است. بیشترین جمعیت شهر این کشور، دبی است که به عنوان دروازه کسب و کار و شهر جهانی تبدیل شده است که یک کلان شهر پرجمعیت و محبوب گردشگری است. دبی اولین شیب اسکی در داخل خاور میانه و بسیاری از معروف ترین هتل های جهان و رستوران های پنج ستاره است. با توجه به رشد اقتصادی آن، بسیاری از اتباع خارجی علاقه مند به نقل مکان به امارات متحده عربی برای دنبال کردن فرصت های سرمایه گذاری هستند. امارات متحده عربی برای تطبیق و تشویق سرمایه گذاری خارجی، برنامه های مهاجرتی مبتنی بر سرمایه گذاری را ایجاد کرده است.

 فرصت های سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

امارات متحده عربی یک ویزای سرمایه گذاری ارائه می دهد که اقامت موقت را به صاحب آن می دهد. اقامت موقت حداکثر سه سال طول می کشد و یک گزینه مناسب برای اتباع خارجی است که در جستجوی کسب و کار خود و یا سرمایه گذاری در کسب و کار موجود در امارات متحده عربی هستند. ویزا مجوز دارنده آن را برای زندگی و کار در امارات متحده عربی فراهم می کند، در صورتی که فرد تحت قوانین و کدهای رفتاری کشور در طول مدت اقامت تحت نظر باشد.

برای افراد واجد شرایط ویزای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی ، ملل خارجی باید 10،000 AED یا 20،000 AED به دولت امارات متحدۀ عربی بپردازند. (یکی از مزایای ویزای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی  که بر خلاف سایر ویزای امارات متحده عربی نیازی نیست که یک خارجی پیشنهاد شغلی از یک شرکت امارات متحده عربی داشته باشد.) اما  باید ثابت کند که او دارای وجوه کافی برای ایجاد ویزا سرمایه گذاری در یک شرکت امارات متحده عربی یا ایجاد یک کسب و کار در امارات متحده عربی می باشد مقامات مهاجرتی امارات متحده عربی باید سرمایه گذاری های آینده را برای تصویب ویزا تأیید کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ