00989129158913

مزایای اخذ اقامت کشور اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در این مطلب به برخی از مزایای گرفتن اقامت اروپا اشاره می کنیم تا بتوانیم شما را هرچه بیشتر با مزیت هایی که گرفتن اقامت و نیز ثبت شرکت در کشورهای اروپایی دارد آشنا کنیم.

شما با دریافت اقامت یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و یا عضو پیمان شینگن می توانید بدون نیاز به دریافت ویزا به دیگر کشورهای عضو سفر کنید. بیشتر این کشورها امکانی را فراهم می آورند که می توانید به بش از ۱۴۵ کشور بدون نیاز به ویزا و روادید در سفر باشید.می توانید به راحتی در بسیاری از بانک های اروپایی در سراسر دنیا حساب باز کنید.محدودیتی از لحاظ سنی برای دریافت اقامت وجود ندارد.با داشتن اقامت اروپا می توانید از مزایای تحصیلات رایگان در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا بهره لازم را ببرید.می توانید از بهترین امکانات رفاهی و درمانی در این کشور ها استفاده نمایید و زندگی در یک کشور امن و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی را تجربه کنید.

شما برای کسب مجوز اقامت اروپا می توانید یکی از مناسب ترین راه ها برای گرفتن اقامت می باشد را انتخاب نمایید. این راه ثبت شرکت خود در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد. در صورتی که این راه شما برای دریافت اقامت باشد پس از ۵ سال اقامت موقت می توانید درخواست اقامت اروپا را داشته باشید. که البته معمولا پس از سه سال می توانید این درخواست را ارائه دهید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اقامت اروپا

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ