00989129158913 واتساپ 0019292245042

مزایای اخذ اقامت کشور اروپا

می 26, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

در این مطلب به برخی از مزایای گرفتن اقامت اروپا اشاره می کنیم تا بتوانیم شما را هرچه بیشتر با مزیت هایی که گرفتن اقامت و نیز ثبت شرکت در کشورهای اروپایی دارد آشنا کنیم.

شما با دریافت اقامت یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و یا عضو پیمان شینگن می توانید بدون نیاز به دریافت ویزا به دیگر کشورهای عضو سفر کنید. بیشتر این کشورها امکانی را فراهم می آورند که می توانید به بش از ۱۴۵ کشور بدون نیاز به ویزا و روادید در سفر باشید.می توانید به راحتی در بسیاری از بانک های اروپایی در سراسر دنیا حساب باز کنید.محدودیتی از لحاظ سنی برای دریافت اقامت وجود ندارد.با داشتن اقامت اروپا می توانید از مزایای تحصیلات رایگان در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا بهره لازم را ببرید.می توانید از بهترین امکانات رفاهی و درمانی در این کشور ها استفاده نمایید و زندگی در یک کشور امن و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی را تجربه کنید.

شما برای کسب مجوز اقامت اروپا می توانید یکی از مناسب ترین راه ها برای گرفتن اقامت می باشد را انتخاب نمایید. این راه ثبت شرکت خود در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد. در صورتی که این راه شما برای دریافت اقامت باشد پس از ۵ سال اقامت موقت می توانید درخواست اقامت اروپا را داشته باشید. که البته معمولا پس از سه سال می توانید این درخواست را ارائه دهید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اقامت اروپا

 

 

 

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ