Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

شرایط اقامت اسلواکی

اسلواکی یکی از کشورهای سنتی جهان برای مهاجرت می باشد. در کشور اسلواکی از لحاظ فرهنگی در طول قرن 20 تا به امروز تغییر چشمگیری رخ نداده است. تا همین اواخر، مهاجران بسیاری از این کشور به دیگر کشور ها مهاجرت میکردند.

شرایط اقامت اسلواکی

قانون تابعیت و اقامت و راه های اخذ اقامت سلواکی چگونه است ؟ ایا کودک با تولد نوزاد در این کشور از اتباع کشور محسوب می شود و میتواند تابعیت و اقامت کسب کند ؟ چه مدت ماندن در کشور موجب اخذ تابعیت و اقامت اسلواکی می شود؟ آیا با ازدواج هم می توان تابعیت و اقامت را به دست آورد؟

انواع راه ها روش ها و قوانین اخذ اقامت اسلواکی

الحاق جمهوری اسلواکی (SR) به اتحادیه اروپا (EU) و منطقه شنگن باعث تغییرات قابل توجهی در این کشور شد. در طول دوره ای خاص از سال 2004 تا به امروز، مهاجرت غیر قانونی و پناهندگی به این کشور کاهش یافته است و مهاجرت قانونی سه برابر افزایش یافته است. اگر چه افزایش جمعیت خارجی در اسلواکی در سال های 2004 – 2008 جزو بالاترین ها و دومین کشور در میان کشورهای اتحادیه اروپا بود، اما هنوز درصد افراد خارجی در این کشور کم می باشد. امروز 1.5 درصد از جمعیت این کشور را افراد خارجی تشکیل می دهند و تعداد آنها به آرامی به طور مداوم در حال افزایش است: در سال 2015، حدود 8072 فرد خارجی در اسلواکی زندگی می کردند که این مقدار نسبت به سال قبل 10.5٪  افزایش یافته است.

علاوه بر مهاجرت بر اساس دلایل اجتماعی، مواردی مانند الحاق به خانواده یا ازدواج با یک شهروند اسلواکی، جزء مهم ترین مهاجرت های قانونی این کشور می باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایطاقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ