00989129158913

شرایط اقامت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اسلواکی یکی از کشورهای سنتی جهان برای مهاجرت می باشد. در کشور اسلواکی از لحاظ فرهنگی در طول قرن 20 تا به امروز تغییر چشمگیری رخ نداده است. تا همین اواخر، مهاجران بسیاری از این کشور به دیگر کشور ها مهاجرت میکردند.

شرایط اقامت اسلواکی

قانون تابعیت و اقامت و راه های اخذ اقامت سلواکی چگونه است ؟ ایا کودک با تولد نوزاد در این کشور از اتباع کشور محسوب می شود و میتواند تابعیت و اقامت کسب کند ؟ چه مدت ماندن در کشور موجب اخذ تابعیت و اقامت اسلواکی می شود؟ آیا با ازدواج هم می توان تابعیت و اقامت را به دست آورد؟

انواع راه ها روش ها و قوانین اخذ اقامت اسلواکی

الحاق جمهوری اسلواکی (SR) به اتحادیه اروپا (EU) و منطقه شنگن باعث تغییرات قابل توجهی در این کشور شد. در طول دوره ای خاص از سال 2004 تا به امروز، مهاجرت غیر قانونی و پناهندگی به این کشور کاهش یافته است و مهاجرت قانونی سه برابر افزایش یافته است. اگر چه افزایش جمعیت خارجی در اسلواکی در سال های 2004 – 2008 جزو بالاترین ها و دومین کشور در میان کشورهای اتحادیه اروپا بود، اما هنوز درصد افراد خارجی در این کشور کم می باشد. امروز 1.5 درصد از جمعیت این کشور را افراد خارجی تشکیل می دهند و تعداد آنها به آرامی به طور مداوم در حال افزایش است: در سال 2015، حدود 8072 فرد خارجی در اسلواکی زندگی می کردند که این مقدار نسبت به سال قبل 10.5٪  افزایش یافته است.

علاوه بر مهاجرت بر اساس دلایل اجتماعی، مواردی مانند الحاق به خانواده یا ازدواج با یک شهروند اسلواکی، جزء مهم ترین مهاجرت های قانونی این کشور می باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایطاقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ