00989129158913

شرایط اخذ اقامت در لهستان از طریق ثبت شرکت

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

شرایط اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

وقتی شما شرکت خود را در لهستان ثبت می کنید ، اجازه اقامت موقت برای حداقل 2 سال داده می شود، و می توانید هر دو سال آن را تمدید کنید. برای مهاجرت به لهستان راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اخذ شهروندی لهستان از طریق ثبت شرکت در لهستان و اخذ اقامت لهستان از طریق خرید ملک در آنجا اشاره کرد.

این فرایند مستلزم تهیه پیش نویس همکاری، همانند تهیه پیش نویس از دیگر مدارک برای افتتاح شرکت در لهستان می باشد، از دیگر موارد مورد نیاز امضای نمونه، استشهاد نامه و پر کردن یک فرم خاص می باشد. بسیاری از دفاتر اسناد رسمی دولتی برای تاسیس شرکت در لهستان به طی کردن این مراحل نیاز دارند. به علاوه دفاتر ثبت در لهستان به آدرس ایمیل افراد برای دریافت نامه و اهداف مالیاتی نیاز دارد. ناگفته نماند که وجود یک حسابدار برای امر ثبت شرکت در لهستان اجباری می باشد. به علاوه سرمایه گذاران فرصت انتخاب انواع ساختارهای شرکتی در لهستان را دارند.

شرایط اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در لهستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در لهستان ، همگی امکان پذیر می باشد.

فرایند ثبت شرکت در لهستان

  • ترجمه رسمی مدارک
  • تهیه اساسنامه شرکت به زبان لهستانی
  • مراجعه به دفاتر ثبت رسمی: افتتاح شرکت در لهستان به وجود حداقل یک سهامدار و یک مدیر نیاز دارد. تاسیس شرکت در لهستان مستلزم فرایند ثبت اجباری در دفاتر ثبت شرکت می باشد.
  • استخدام وکیل: فرایند ثبت شرکت در لهستان توسط یک نماینده حقوقی انجام می شود، کسی که با قدرت وکالت منصوب شده است.

3- افتتاح حساب بانکی شرکت : افتتاح یک حساب بانکی به عنوان یک سپرده سرمایه گذاری اجباری می باشد. این فرایند به حضور موسس شرکت نیاز دارد، ناگفته نماند که امکان یافتن بانکی در کشور خود برای افتتاح حساب در بانک مرکزی لهستان بدون سفر به این کشور برای سرمایه گذاران خارجی وجود دارد.

  • ثبت در دادگاه ثبت ملی : پس از طی کردن موارد ذکر شده در فوق، سرمایه گذاران برای فرایند ثبت شرکت در دادگاه ثبت ملی و تشکیل پرونده سیستم مالیاتی دعوت می گردند. آخرین مرحله مربوط به اخذ شماره شناسایی برای پرداخت مالیات، اخذ شماره سریال شخصی ( NIP ) جهت استفاده از آن می باشد. متخصصین ما در فرایند ثبت شرکت در لهستان، مشاوره های عالی در خصوص چگونگی ثبت مالیاتو سود حاصل از مالیات هایی که به دلیل فعالیت های تجاری پرداخت می شود در اختیار افراد قرار می دهند.
  • دریافت کد اقتصادی: در خصوص مالیات بر ارزش افزوده (VAT). اخذ مالیات بر ارزش افزوده در صورتی اجباری می باشد که فعالیت های فرد تحت عنوان VAT صورت گیرد. مدارک مورد نیاز برای فرایند ثبت شرکت و مالیات در لهستان مستلزم ارائه مقاله همکاری یا نمودار شرکت، آمارعددی، گواهی REGON و منتخب شدن از سمت دادگاه ثبت ملی و اخذ تاییدیه از بانک می باشد.
  • ثبت در تامین اجتماعی: پس از دریافت NIP، کارآفرین مستلزم ثبت نام در سازمان بیمه تامین اجتماعی و اداره بازرسی کار می باشد. رئیس بازرسی میبایست اطلاع کافی از شرکت های ثبت شده و آدرس شرکت های تجاری تازه تاسیس در لهستان داشته باشد.
  • اجاره دفتر: پس از اینکه شرکتی در لهستان ثبت شد، تاجر قادر به شروع فعالیت در این کشور می باشد. پس از آن موسس شرکت میبایست نسبت به استخدام کارمندان اقدام نماید. استخدام کارمندان برای فعالیت در لهستان از طریق وب سایت های خاص یا سازمان های استخدام کارمندان امکان پذیر است.

بررسی اجمالی اقتصاد لهستان

کشور لهستان پیشرفت های اقتصادی بسیاری بخصوص در بخش های تجاری خصوصی داشته است. دولت لهستان افراد خارجی را تشویق به امر اخذ اقامت لهستانسرمایه گذاری در لهستان می کند و افراد را از پرداخت مالیات دو برابر منع می کند. این کشور انگیزه های بسیاری در کارآفرینانی که برای افتتاح شرکت وارد لهستان شده اند ایجاد می کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اخذ اقامت لهستان

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ