00989129158913

شرایط اخذ اقامت اروپا و ادامه تحصیل

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

با اخذ اقامت اروپا  در اروپا ادامه تحصیل دهید
قاره ی اروپا سابقه ی طولانی در امر آموزش و پرورش دارد.قاره اروپا قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های دنیا را در خود جای داده است و به طبع دریافت اقامت اروپا، فرصت تحصیل در این دانشگاه هارا در اختیار شما قرار می دهد. قدیمی ترین دانشگاه جهان ، یعنی دانشگاه بولونیا ایتالیا با بیش از 950 سال قدمت می باشد. کسب اقامت اروپا جهت ادامه تحصیل مزایای دیگری مانند شرایط کاری ایده آل و فرصت مناسب برای سرمایه گذاری را نیز دارد.

تقریبا تمامی رشته ها در دانشگاه های اروپایی تدریس می شوند.البته نکته ای که وجود دارد این است که هزینه ی تحصیل در کشور های مختلف و دانشگاه های مختلف متفاوت است.البته به طور کلی تحصیل در اروپا در صورت کسب کردن اقامت اروپا بسیار ارزان است.
امکان تحصیل رایگان تقریبا برای تمامی کسانی که اقامت اروپا را دریافت می کنند وجود دارد.البته تحصیل در اروپا به طور کلی برای ساکنین  نیز رایگان می باشد.
برای آنکه بتوانید به صورت رایگان در اروپا به ادامه تحصیل بپردازید ، حتما میبایست بورسیه تحصیلی از یکی از دانشگاه های اروپایی دریافت نمایید.برای دریافت بورسیه نیز حتما میبایست مدرک بین المللی زبان کشور مورد نظر ( مثلا آلمان ) را داشته یا آنکه در کلاس های زبان دانشگاه های آن کشور ثبت نام کرده و در مدت زمان تعیین شده مدرک زبان آن کشور را دریافت نمایید. پس از دریافت مدرک زبان از یکی از کشور های اروپایی ، در صورتی که بتوانید ثابت نمایید که حقوق کافی از ایران دریافت نمی کنید ، میتوانید به سادگی بورسیه تحصیلی شده و در دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد ، حدود 4 الی 5 هزار یورو و در مقطع دکتری حدود 12 هزار یورو دریافت نمایید.

در لیست زیر کشور هایی که هزینه تحصیل در آنها رایگان می باشد(مناسب ترین راه مهاجرت به انگلستان است) یا اینکه با هزینه ی اندک میتوان ادامه تحصیل داد گردآوری شده است :

آلمان

نروژ

فرانسه

اتریش ( هزینه کم )

اسپانیا ( هزینه کم )

جمهوری چک

بلژیک

یونان

انگلستان

ایتالیا ( هزینه کم)

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ