00989129158913

روش های راه اندازی کسب و کار در اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

روش های راه اندازی کسب و کار در اروپا

لهستان جزو  کشورهای فوق العاده جهت راه اندازی کسب و کار در اروپا برای خارجی ها  است. این کشور شرایط و امتیازات متعددی را برای راه اندازی کسب و کار در اروپا به وجود آورده است. نکته قابل توجه این است که کامل موفق راهکارهایی را برای مقابله با بحران های مالی در نظر گرفته است، چرا که دولت در جهت ثبات اقتصادی تلاش های چشمگیری داشته است. سرمایه گذاران خارجی که به دنبال راه اندازی کسب و کار در اروپا می باشند قادر به کشف و انتخاب گزینه های کسب و کار کوچک نیز خواهند بود.

چند ایده برای راه اندازی کسب و کار در اروپا و لهستان

 

  • صادرات و واردات
  • صادرات و اردات می تواند ابتدا در سطح محدود و سپس بر پایه سود معملات کسترده شود شرکت ما طرح های جالب توجهی در این زمینه به شما پیشنهاد خواهد داد
  • تجارت مواد غذایی

صادرات و واردات مواد غذایی، فست فود، رستوران و یا کامیون مواد غذایی به معنای یک کسب و کار خوب و واقعی خواهد بود. سرمایه گذاران خارجی که قصد افتتاح یک رستوران بدون محدودیت را در سر دارند نیاز به اخذ مجوز خاص و یا پروانه کسب خواهند داشت. ورشو یکی از بهترین شهرها در غرب لهستان می باشد و به عنوان یک شهر توریستی در نظر گرفته خواهد شد. لذا افتتاح مراکز مواد غذایی به صورت بالقوه ای به معنای جذب مردم محلی و گردشگران نیز خواهد بود.

  • خدمات مشاوره

باید بدانید که هزینه های راه اندازی کسب و کار مشاوره به نسبت دیگر مشاغل مشاوره ای کمتر است ولی نیاز به تسلط زبانی دارد. نکته مهم این است که افراد حسابدار قادر به راه اندازی کسب و کار در اروپا بدون داشتن زمینه کاری در ابتدا خواهند بود.

  • فروشگاه مد

برای کارآفرینان خلاق، راه اندازی کسب و کار در اروپا مد و لباس بهترین گزینه انتخابی خواهد بود. یک فروشگاه کوچک می تواند کالاهایی نظیر: لباس های دست ساز، جواهرات، لباس های فصلی، لباس های شخصی و لباس های مناسب با سلیقه خریدار را در خود جای دهد. علاوه بر این لوازم جانبی و کیف چرم از دیگر گزینه های انتخابی برای شما خواهد بود.

  • فروشگاه آنلاین

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در فوق، کارآفرینان می توانند دامنه گسترده ای از محصولات را از طریق فروشگاه آنلاین به فروش برسانند. این درحالیست که این نوع کسب و کار هزینه های پایین تری را شامل می شود. بخاطر داشته باشید که امکان خرید اقلام از مغازه ای به مغازه دیگر از طریق آنلاین امکان پذیر خواهد بود.

کشور لهستان دارای یک اقتصاد مدرن است که با دیگر مراکز اقتصادی مهم اتحادیه اروپا در رقابت است. محصولات و خدمات موجود در آن بسیار خلاقانه می باشد و فرصت های بسیاری را در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار خواهد داد. علاوه بر این مناطق اقتصادی ویژه ای وجود دارند که بسیاری از تجارت ها در آن صورت خواهد گرفت. ناگفته نماند که خدمات، تحقیق و توسعه، بخش IT از دیگر موارد جذاب برای امر سرمایه گذاری خواهند بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

راه اندازی کسب و کار در اروپا

اقامت اروپا 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ