00989129158913

ثبت شرکت – اخذ اقامت جمهوری چک

امتیاز این مطلب:
5/5
ثبت شرکت - اخذ اقامت جمهوری چک

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت –اقامت چک (اقامت جمهوری چک)

جمهوری چک واقع در اروپا و عضو اتحادیه اروپا دارای اقتصاد به سرعت در حال رشد است و از سرمایه گذاران خارجی استقبال می کند و کشوری مناسبی برای سرمایه گذاران به دنبال فرصت های سرمایه گذاری بین المللی است.

اقامت چک(اقامت جمهوری چک)

جمهوری چک یک روند دو مرحله ای برای به دست آوردن اقامت دائم از طریق کارآفرینی ایجاد کرده است. مرحله اول، دولت جمهوری چک به سرمایه گذار یک اقامت یکساله موقت می دهد. برای انجام این کار، سرمایه گذار باید درخواستی را به دولت چک بدهد که در میان مواد دیگر توضیح اهداف اقامت سرمایه گذار، نوع سرمایه گذاری در کسب و کار، فعالیت تجاری / خدمات تجاری و غیره را توضیح دهد. هنگامی که درخواست تایید شده است، سرمایه گذار و خانواده (همسر و فرزندان کوچک) اقامت موفت یکساله دریافت خواهند کرد .

اقامت چک (اقامت جمهوری چک) به صورت دائم

هنگامی که سرمایه گذار در جمهوری چک بیش از 90 روز اقامت داشته و همچنان قصد اقامت در جمهوری چک را برای مدت بیش از یک سال دارد و همچنان به توسعه شرکت تجاری ادامه می دهد، سرمایه گذار میتواند درخواست اقامت دائم بدهد. برای انجام این کار، سرمایه گذار دوباره درخواست را به دولت چک ارائه می دهد، این بار به دولت اثبات می کند که سرمایه گذار برای حمایت از خانواده سرمایه کافی داشته باشد، سرمایه گذار با تمام قوانین مالیاتی شخصی و شرکت های دولتی موافق است. سرمایه گذار ملزم به ارائه درخواست پس از ورود اولیه در جمهوری چک و چهارده روز قبل از انقضای اقامت موقت. اگر تأیید شود، سرمایه گذار و خانواده اجازه اقامت دائم که برای دوره اولیه دو ساله معتبر است. این مجوزها ممکن است چندین بار تمدید شود یکی از مزایای اصلی اقامت طولانی مدت در جمهوری چک این است که سرمایه گذار و خانواده نیز واجد شرایط زندگی در سوئیس، لیختن اشتاین و بیش از بیست دیگر کشورهایی هستند که بخشی از قرارداد شنگن هستند.

شهروندی چک

پس از اینکه سرمایه گذار حداقل پنج سال در جمهوری چک اقامت داشت، سرمایه گذار می تواند برای شهروندی چک اقامت کند. این کار، اثبات این است که سرمایه گذار ملیت فعلی کشور خود را از دست خواهد داد، مدرکی مبنی بر اینکه سرمایه گذار برای تخطی از مجازات محکوم نشده است و مدرکی مبنی بر این که سرمایه گذار تمام تعهدات مربوط به داشتن بیمه درمانی و پرداخت حقوق اجتماعی، مالیات، حقوق بازنشستگی و سایر هزینه های مورد نیاز. علاوه بر این، سرمایه گذار باید در مصاحبه ای با یک مقام دولتی چک حضور یابد تا مقام رسمی نشان دهد که سرمایه گذار دارای دانش قابل قبول از زبان چک است.

اقامت چک (اقامت جمهوری چک)

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت چک (اقامت جمهوری چک) با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.  88783682(021)

09129158913 (واتساپ دفتر اروپا)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ