Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

بررسی مزایای اقامت اروپا

چرا ما اتحادیه اروپا را پیشنهاد می هیم؟

امروز وقتی از کشورهایی پیشرفته با کیفیت بالای زندگی جستجو می کنیم اولین پاسخ کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشند که  تقریبا در اکثر آن ها طرح های سرمایه گذاری را به افراد خارجی ارائه می شود. این طرح های سرمایه گذاری برای سرمایه گذارانی از کشورهای جهان سوم است که می خواهند در اروپا سرمایه گذاری کنند تا بتوانند ویزای شینگن و اقامت اروپا  را بدست می آورند. حالا سوال اینجا مطرح است که چه امتیازاتی این سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران دارد. در این جا پنج امتیاز اصلی اقامت اروپا توضیح داده شده است.

  1. امنیت

زندگی در کشوری باثبات از لحاظ اقتصادی،اجتماعی، سیاسی آرزوی هر فردی می باشد. اگرچه، 28 کشور اتحادیه اروپا دارای سطح متفاوتی از امنیت و شرایط متفاوت می باشند، اما می توان گفت همه آنها دارای سطح مطلوب زندگی و تجارت می باشند و هرجای اروپا که بخواهید، می توانید با آرامش و امنیت زندگی کنید. نه تنها شما و خانواده در مکانی امن زندگی می کنید بلکه از سرمایه شما نیز حفاظت می گردد.

     2.تجارت

اروپا منطقه ای باز برای سرمایه گذاری برای افراد است که زیر بنای آن آزادی می باشد. دارندگان اقامت اروپا  می توانند بین 28 کشور اتحادیه اروپا کالاها، خدمات و سرویس های مختلف را داشته باشند و به راحتی سفر و زندگی کنند.

 

    3.خدمات درمانی

اگر شما اقامت اروپا  را داشته باشید، می توانید از مزایای بیمه خدمات درمانی آن استفاده کنید. این امکان و خدمات نه تنها برای کشوری که اقامت آن را دارید، بلکه برای تمامی اتحادیه اروپا با همان هزینه و خصوصیات ارائه می گردد.

   4.تحصیلات

در مورد سیستم آموزشی عالی و کیفیت بالای دانشگاه های اروپایی می توان دانشگاه های زیادی را مثال زد، که در جایگاه های بسیار خوبی در بین دانشگاه های دنیا قرار دارند.

   5.کیفیت بالای زندگی

اروپا به ساکنان خود استانداردهای بالای زندگی را ارائه می دهد. در حقیقت می توان گفت زندگی راحت تر برای مردم اولویت آن ها می باشد. گسترش تکنولوژی و ارائه تکنولوژی های جدید اثباتی بر این موضوع است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

اقامت اروپا

اخذ اقامت اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ