00989129158913

ایده های کسب و کار کوچک با کمترین سرمایه در لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ایده های کسب و کار کوچک با کمترین سرمایه در لهستان

اقتصاد لهستان رو به رشد بوده و  با دیگر مراکز اقتصادی مهم اتحادیه اروپا در رقابت است. فرصت های بسیاری را در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می دهد. در این کشور مناطق اقتصادی ویژه ای وجود دارند که بسیاری از تجارت ها در آن صورت می گیرد.

  • تجارت مواد غذایی

فست فود، رستوران و یا کافی شاپ به معنای یک کسب و کار خوب و واقعی خواهد بود. افرادی که قصد افتتاح یک رستوران بدون محدودیت را دارند نیاز به اخذ مجوز خاص و یا پروانه کسب دارند. ورشو یکی از بهترین شهرها به عنوان پایتخت لهستان می باشد و یک شهر توریستی می باشد. لذا افتتاح مراکز مواد غذایی به صورت بالقوه ای به معنای جذب مردم محلی و گردشگران نیز خواهد بود.

 

  • خدمات مشاوره
  • در این دسته قدرت برقراری ارتباطات و تبلیغات حرف اول را می زند. خدمات مشاوره جز مواردی می باشد که حداقل سرمایه را می خواهد و سرمایه شما تخصص شما خواهد بود. باید بدانید که خدمات و هزینه های راه اندازی کسب و کار مشاوره به نسبت دیگر مشاغل مشاوره ای کمتر خواهد بود چرا که افراد حسابدار قادر به راه اندازی کسب و کار بدون داشتن زمینه کاری در ابتدا خواهند بود.

 

فروشگاه مد

برای افراد خلاق و هنرمند، راه اندازی کسب و کار مد و لباس بهترین گزینه می تواند باشد. یک فروشگاه کوچک می تواند کالاهایی نظیر: تولیدات چرم، زیورالات، لباس های فصلی، لباس های شخصی و لباس های مناسب با سلیقه خریدار را در خود جای دهد. علاوه بر این لوازم جانبی و کیف چرم از دیگر گزینه های انتخابی برای شما خواهد بود.

فروشگاه آنلاین

کشور لهستان دارای یک اقتصاد مدرن است  کارآفرینان می توانند محصولات وسیعی را از طریق فروشگاه آنلاین به فروش برسانند. محصولات و خدمات موجود در آن بسیار خلاقانه می باشد . این درحالیست که این نوع کسب و کار هزینه های پایین تری را شامل می شود. بخاطر داشته باشید که امکان خرید اقلام از مغازه ای به مغازه دیگر از طریق آنلاین امکان پذیر خواهد بود.

را اندازی سوپر مارکت

راه اندازی یک سوپر مارکت کوچک و مشاغلی از این قبیل که در آن شما فروش نیاز روزمره افراد را انجام دهید جز ایده های زود بازده و مطمئن با کمترین میزان سرمایه می باشد.

شرکت euroeghamat به عنوان تنها نماینده شورای کسب و کار ورشو شما را در زمینه انتخاب بهترین کسب و کار متناسب با سرمایه شما راهنمایی می کند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرصت های سرمایه گذاری در لهستان و چگونگی راه اندازی تجارت در این کشور و اطلاع از ایده کسب و کار کوچک در لهستان با شماره های زیر در ارتباط باشید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط کسب و کار با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اقامت اروپا

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ