00989129158913

اقامت کشور اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5
اقامت کشور اسلواکی

سرفصل مطالب در این مقاله

اسلواکی یکی از زیبا ترین و پر در آمد ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا شینگن می باشد. کشور اسلواکی و دو کشور اسلوونی و استونی تنها کشورهایی می باشند که به صورت همزمان در اتحادیه اروپا، حوزه یورو، سازمان ناتو و منطقه شینگن می باشند.

این کشور تنها در حدود ۵ میلیون جمعیت دارد، کشوری آرام که به دور از هر گونه جنگ و خونریزی می باشد. کشور اسلواکی به صورت صد درصد بر روی استانداردهای اتحادیه اروپا شکل گرفته است، از همین رو بسیاری از تحلیلگران این کشور را به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری و خرید ملک در اروپا می دانند.شما با دریافت اقامت اسلواکی که همان اقامت اروپا محسوب می گردد از مزایای شهروندی این کشور و نیز اتحادیه اروپا برخوردار خواهید شد.

از این طریق شما خواهید توانست در تمامی کشورهای عضو شینگن برای تجارت، تحصیل و یا سکونت، رفت و آمد داشته باشید. شما پس از اینکه به مدت ۵ سال اقامت اسلواکی به صورت موقت خود را تمدید نمودید می توانید مدارک خود را برای دریافت اقامت اسلواکی به صورت دائم به دفاتر مربوطه ارائه دهید.

هر ساله افراد بسیاری از کل دنیا برای به دست آوردن و نیز بالا بردن سطح امکانات و رفاه خود دست به مهاجرت به این کشور می زنند. البته امروزه دیگر به سختی می توان بدون سرمایه گذاری و نیز داشتن تخصص موفق به دریافت اقامت اروپا شد. شما با ثبت شرکت در اسلواکی و همچنین پذیرش در دانشگاه های این کشور می توانید اقامت اسلواکی به صورت موقت را دریافت نمایید.

مزایایی که به همراه دریافت اقامت اسلواکی خواهد بود سفر به تمامی کشورهای عضو شینگن بدون نیاز به ویزا / تجارت در کشورهای اروپایی / افتتاح حساب بانکی بین المللی / تحصیل در تمامی کشورهای عضو شینگن / امکان تحصیل کودکان شما در کشورهای اروپایی و… می باشد.

شما نیز خواهید توانست با دریافت اقامت اسلواکی و یا اقامت لیتوانی راهی به بازارهای اروپایی برای تجارت خود باز نمایید.

اقامت اسلواکی

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ