00989129158913 واتساپ 0019292245042

اقامت کشور اسلواکی

اقامت کشور اسلواکی

می 27, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

اسلواکی یکی از زیبا ترین و پر در آمد ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا شینگن می باشد. کشور اسلواکی و دو کشور اسلوونی و استونی تنها کشورهایی می باشند که به صورت همزمان در اتحادیه اروپا، حوزه یورو، سازمان ناتو و منطقه شینگن می باشند.

این کشور تنها در حدود ۵ میلیون جمعیت دارد، کشوری آرام که به دور از هر گونه جنگ و خونریزی می باشد. کشور اسلواکی به صورت صد درصد بر روی استانداردهای اتحادیه اروپا شکل گرفته است، از همین رو بسیاری از تحلیلگران این کشور را به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری و خرید ملک در اروپا می دانند.شما با دریافت اقامت اسلواکی که همان اقامت اروپا محسوب می گردد از مزایای شهروندی این کشور و نیز اتحادیه اروپا برخوردار خواهید شد.

از این طریق شما خواهید توانست در تمامی کشورهای عضو شینگن برای تجارت، تحصیل و یا سکونت، رفت و آمد داشته باشید. شما پس از اینکه به مدت ۵ سال اقامت اسلواکی به صورت موقت خود را تمدید نمودید می توانید مدارک خود را برای دریافت اقامت اسلواکی به صورت دائم به دفاتر مربوطه ارائه دهید.

هر ساله افراد بسیاری از کل دنیا برای به دست آوردن و نیز بالا بردن سطح امکانات و رفاه خود دست به مهاجرت به این کشور می زنند. البته امروزه دیگر به سختی می توان بدون سرمایه گذاری و نیز داشتن تخصص موفق به دریافت اقامت اروپا شد. شما با ثبت شرکت در اسلواکی و همچنین پذیرش در دانشگاه های این کشور می توانید اقامت اسلواکی به صورت موقت را دریافت نمایید.

مزایایی که به همراه دریافت اقامت اسلواکی خواهد بود سفر به تمامی کشورهای عضو شینگن بدون نیاز به ویزا / تجارت در کشورهای اروپایی / افتتاح حساب بانکی بین المللی / تحصیل در تمامی کشورهای عضو شینگن / امکان تحصیل کودکان شما در کشورهای اروپایی و… می باشد.

شما نیز خواهید توانست با دریافت اقامت اسلواکی و یا اقامت لیتوانی راهی به بازارهای اروپایی برای تجارت خود باز نمایید.

اقامت اسلواکی

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ