Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

اقامت لهستان و بررسی شرایط آب و هوای این کشور 2

اقامت لهستان و بررسی آب و هوای این کشور در بهار

اگر قصد اقامت لهستان را دارید بهترین زمان برای شما بهار است. مناطق کوهستانی در این فصل بسیار عالی و خارق‌العاده می‌باشند. آب و هوای لهستان در بهار با توجه به میزان رویش گل‌ها و شکوفه‌ها و هم چنین وجود آبشارهای روان یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر محسوب میشود. هوای مطبوع در فصل بهار سبب شده که بسیاری از گردشگران به سراغ این منطقه رفته و در واقع فصل بهار برای تیم‌های تهیه مستند یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی خواهد بود.

مناطق روستایی در این فصل دارای زیباترین بافت بوده و اغلب بسیار خاطره انگیز می‌باشند. آب و هوای لهستان اغلب قابل پیش‌بینی می‌باشد و وجود شرایط جوی ناگهانی برای این منطقه بسیار محدود خواهد بود. تعرفه هتل‌ها در این فصل با توجه به آب و هوای مطبوع آن کمی بالاتر است و این موضوع می‌تواند در آفرهای مطرح شده بسیار موثر باشد. بهار لهستان به عروس فصل ها معروف است.

اقامت لهستان و بررسی آب و هوای این کشور در زمستان

افرادی که در فصول سرد به این منطقه سفر نموده‌اند حتماً تجربه کاهش محسوس دما را داشته و گاه این موضوع برایشان عجیب است. در واقع وجود سردترین بادهایی که از سمت سیبری به این کشور می‌رسد در اغلب مواقع باعث بارش برف شدید شده و این موضوع بهانه‌ای لذت بخش برای تیم‌های اسکی باز خواهد بود. ورزش‌های زمستانی از بهترین ورزش‌هایی هستند که با کمترین هزینه قابل اجرا می‌باشد. آب و هوای نواحی جنوبی لهستان کمی مساعدتر بوده و این موضوع سبب می‌شود که حتی در زمستان نیز این کشور دارای مسافران قابل توجهی باشد. حدود یک تا سه ماه از سال در این مناطق بیشترین میزان برف و باران دیده می‌شود که باعث وجود غارهای یخی بسیار زیبایی شده است. زمستان لهستان در بین انواع شرایط جوی موجود بسیار مشهور است

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اقامت لهستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ