00989129158913

اخذ اقامت مجارستان از طریق ایجاد کسب و کار

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اخذ اقامت مجارستان از طریق ایجاد کسب و کار

اقامت مجارستان به صورت دائم و موقت به آن دسته از صاحبان کسب و کار تعلق می گیرد که به عنوان مدیر نقشی مهم را در اداره شرکت یا کسب و کار خود ایفا می‌کنند. برای آغاز رویه اقامت مجارستان از طریق کسب و کار، ما باید یک شرکت را در مجارستان تأسیس و یک برنامه کسب و کار را تدوین کنیم، و اطمینان حاصل نماییم که کلیه شرایط لازم برای عملیات موفقیت‌آمیز شرکت برآورده می‌شوند. به محض اینکه مدیر اجازه اقامت خود را دریافت کرد، همسر و فرزندان او نیز می‌توانند برای ملحق شدن به او درخواست دهند. این برنامه برای اتباع همه کشورها موجود است.

انجام کسب و کار در مجارستان

برای آنکه واجد شرایط استفاده از این برنامه شناخته شوید، باید شرکتی را در مجارستان تأسیس و اداره کنید. به هر حال، تأسیس و اداره شرکت در مجارستان خیلی ساده و البته جذاب است، زیرا مجارستان یک محیط کسب و کار بسیار مطلوب و دارای مزایای زیادی است، از جمله نرخ پایین مالیات بر شرکت‌ها (فقط %9)، روند آسان و کم‌هزینه تأسیس و ثبت شرکت، موقعیت مرکزی این کشور و قرار گرفتن در منطقه «شنگن»، و هزینه‌های زندگی و کار نسبتاً پایین. اگر در صدد آغاز یک کسب و کار در مجارستان هستید و یا می‌خواهید بخشی از کسب و کار فعلی خود را به مجارستان منتقل کنید، می‌توانیم به شما در تدوین یک برنامه کسب و کار متناسب با الزامات اقامت و نیز تحقق اهداف تجاری شما کمک کنیم.

ویزاهای کسب و کار واقامت مجارستان

برای آغاز این فرایند، باید حداقل برای مدت کوتاهی به مجارستان سفر و یک حساب بانکی را برای شرکت جدید خود در مجارستان باز کنید. اگر از قبل ویزای شنگن دارید، می‌توانید از آن برای ورود به مجارستان استفاده کنید – در غیر این صورت، ما می‌توانیم برای اخذ یک ویزای کسب و کار کوتاه‌مدت برای این منظور به شما کمک کنیم.

مزایای اقامت مجارستان

با اخذ اجازه اقامت از طریق مالکیت یک شرکت یا کسب و کار در مجارستان، شما و خانواده‌تان می‌توانید آزادانه به کشورهای منطقه شنگن سفر کنید، و از هزینه‌های زندگی نسبتاً پایین مجارستان، محیط کاری مطلوب و موقعیت مرکزی این کشور بهره ببرید

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت مجارستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اقامت مجارستان

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ