00989129158913

اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

در صورتی که مایل به اخذ اقامت لهستان و دریافت اقامت یک کشور اروپایی و شنگن هستید ، ثبت شرکت ، ثبت شعبه ( انجام فعالیت های اقتصادی ) و یا استخدام ( Work Permit )  از بهترین راههای دریافت اقامت لهستانمی باشند.
در حال حاضر بهترین و مقرون به صرفه ترین روش جهت اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت در لهستان و متقاضیان پس از اخذ اقامت موقت از طریق ثبت شرکت قادر به اخذ تابعیت یا شهروندی لهستان خواهند بود. این روش با ارائه گزارش عملکرد سالیانه در زمینه فعالیت اقتصادی و بیمه و مالیات اقامت دائم شما در اداره مهاجرت لهستان به ثبت خواهد رسید.

در این روش متقاضی با استفاده از قوانین راه اندازی کسب و کار موجود در لهستان ، به عنوان صاحب کسب و کار در لهستان شروع به کار خواهد کرد. البته هیچ محدودیت حداکثر و حداقلی سرمایه وجود ندارد مهم این است که شما کسب و کار موفق با تراکنش مالی خوب و همچنینگزارش عملکرد سالیانه موفقی داشته باشید.

البته شایان به ذکر است این روش یکی از روش های اقامت لهستان می باشد و روش های دیگر نظیر ، ثبت شعبه و خرید ملک در لهستان نیز وجود دارند.

در این متن خواندیم که شما می توانید با ثبت شرکت جدید در لهستان و یا ثبت دفتر نمایندگی شرکت فعلی خود ، مجوز اقامت کشور لهستان را بدست آورید.هر متقاضی مهاجرت به لهستان پس از ثبت شرکت و یا ثبت شعبه و یا استخدام ، می بایست مدارک و پرونده خود را برای دریافت اقامت موقت در اداره مهاجرت لهستان ثبت نماید. پس از تحویل مدارک و ثبت درخواست ، مدت زمان صدور تصمیم اداره مهاجرت لهستان بین 4 تا 5 ماه می باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایطاقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اقامت لهستان

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ