00989129158913

اخذ اقامت اروپا برای کشور های عضو اتحادیه

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

لازم به ذکر است در حال حاضر ۲۸ کشور به صورت مستقل ، عضو اتحادیه اروپا هستند

که عبارتند از:

آلمان، اتریش اسپانیا،اسلواکی، ایتالیا، ایرلند، بلژیک، بلغارستان، پادشاهی متحده پرتغال، جمهوری چک، دانمارک، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، استوونی، قبرس، لاتویا، لوکزاکبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند، یونان، کرواسی هستند.

ذکر این نکته لازم است که با اخذ اقامت اروپا، از طریق یکی از کشورهای عضو اتحادیه شنگن، این امکان را فراهم می کند که شخص می تواند به راحتی در کل کشورهای عضو اتحادیه اروپا (عضو پیمان شنگن) رفت و آمد و یا سفر نماید و همچنین می تواند با اخذ اقامت دائم، از طریق یکی از کشورهای عضو اتحادیه شنگن به حرفه ایی اشتغال یابد و یا ادامه تحصیل و زندگی نماید.در صورتی که شما دوستان علاقه مند به اخذ اقامت اروپا در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشید می توانید از طریق ثبت شرکتی و یا انجام یک فعالیت و بیزنس تجاری بدین غایت دست یابید.متقاضیان از طریق ثبت شرکت جهت اخذ اقامت اروپا بمدت زمان ۵ سال، اقامت موقت اروپا را دریافت خواهند نمود که به اقامت موقت فوق اصطلاحا TR و یا Temporary residence گفته می شود.پس از طی مراحل قانونی مطابق با قوانین حوزه اتحادیه اروپا که به آن PR و Permanent residence گفته خواهد شد و متعاقبا طبق قوانین خاص متقاضی می تواند اقدام به اخذ پاسپورت و تابعیت و شهروندی نماید.

در حال حاضر افراد بسیاری هستند که گرایش به زندگی در کشورهای اروپایی را دارند و زندگی به شیوه و سبک مردمان اروپایی را مناسب و بهترین نوع زندگی می دانند.می توان گفت یکی از راه هایی که به راحتی منجر بهاخذ اقامت اروپا می شود ، اقدام به ثبت شرکت می باشد. بدین معنا که متقاضی اخذ اقامت اروپا، شرکتی را که در قالب و چهارچوب قوانین می باشد و به صورت قانونی به ثبت رسانده است و در پایان هر سال مالیات آن شرکت را بایستی پرداخت نماید تا اینکه پس از حدود ۵ سال بتواند ، موفق به اخذ اقامت اروپا شود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ