00989129158913

شرایط اجازه اقامت دائم شهروندی لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5
شرایط اجازه اقامت دائم شهروندی لهستان

سرفصل مطالب در این مقاله

شرایط اجازه اقامت دائم شهروندی لهستان

1. خارجی به طور مداوم در لهستان ساکن باشد. (اقامت بی وقفه ->) برای حداقل 3 سال بر اساس اجازه اقامت دائم -> یا اجازه اقامبلند مدت اتحادیه اروپا  ->و دارای منبع منظم از درآمد در لهستان و شرایط زندگی و اقامت لهستان باشد؛

2. خارجی به طور مداوم در لهستان ساکن  باشد(اقامت بی وقفه ->) برای حداقل 2 سال بر اساس اجازه اقامت دائم -> یا اجازه اقامت بلند مدت اتحادیه اروپا -> و با یک شهروند لهستانی برای حداقل سه سال ازدواج کرده باشد.
3.
یک خارجی که به طور مداوم در لهستان اقامت دائم داشته (اقامت بی وقفه ->) و حداقل 2 سال بر اساس اجازه اقامت دائم در وضعیت پناهندگی در لهستان زندگی کرده است.
4. یک خارجی که به طور مداوم و قانونی در لهستان برای حداقل 10 سال اقامت داشته و شرایط زیر را داراست:
4.1.
دارای مجوز اقامت دائم -> یا یک مجوز اقامت طولانی مدت اتحادیه اروپا ->،
4.2.
و یک منبع ثابت و منظم درآمد در لهستان

4.3. مجوز محل اقامت تضمین شده دارد؛
بر خلاف بند 1 در این مورد لازم نیست که خارجی حتما 3 سال از مجوز اقامت دائمش گذشته باشد.


نکته مهم: به عنوان یک شهروند لهستان – به استثنای یک خارجی که در بخش های 1 و 4 و 5 اشاره شده است – به عنوان یک خارجی مجبور به یادگیری به زبان لهستانی می باشد. در حال حاضر برای دریافت یک گواهی، متقاضی بایستی امتحان سازمان یافته توسط کمیسیون را در سطح ارتباطات اولیه (سطح B1) بگذراند.

** برای آگاهی بیشتر از شرایط اجازه اقامت دائم لهستان با کارشناسان یورو اقامت تماس داشته باشید. 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ