00989129158913

راه های مهاجرت کانادا از طریق کسب و کار

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

شرایط اقامت کانادا

کانادا در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است، کانادا یکی از تاثیر گذارترین و موفق ترین کشورهای جهان محسوب می شود.کانادا به عنوان یک سلطنت مشروطه با دموکراسی پارلمانی فدرال، کشور بسیار توسعه یافته با سیستم های قضایی و دادرسی محسوب می شود، نرخ بیکاری پایین، نرخ جرم کم، سلامت عمومی، سیستم آموزش عالی معتبروفرهنگی غنی باعث می شود که در جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف کشور نمایش داده شود.
علاوه بر این مزایا، کانادا همچنین دارای یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین اقتصادهای جهان است و بخشهای اصلی آن انرژی، منابع طبیعی، هواپیما و خودرو هستند. کانادا به رسمیت می شناسد که اقتصاد موفقیت آمیز آن، به طور عمده، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است که این کشور دریافت کرده است. کانادا برنامه های متعددی را برای تشویق شهروندان خارجی به سرمایه گذاری در کشور، از جمله چند فرصت مهاجرت و اقامت کانادا مبتنی بر سرمایه گذاری، که در زیر شرح داده شده است، تهیه کرده است.

ویزای کارآفرینی در کانادا

ویزای کارآفرینی دارای  موقعیت اقامت دائم و مجوز اقامت کانادا می باشد. برای واجد شرایط بودن، سرمایه گذار خارجی باید حداقل دو سال تجربه کسب و کار را در طی پنج سال گذشته داشته باشد، حداقل ارزش شخصی خالص 300000 دلار کانادا و تعهد قابل اثبات به مدیریت و مالکیت حداقل یک سوم از کسب و کار کانادایی. سرمایه گذار باید دارای سابقه کیفری خالی و معاینه پزشکی باشد. علاوه بر این، سرمایه گذار همچنین باید حداقل یک نفر از اعضای خانواده کانادایی غیر خانوادگی را استخدام کند و دارای مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی باشد.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

گزینه دیگربرای اقامت کانادا ویزای سرمایه گذاری  است. برای واجد شرایط بودن این ویزا، مهاجرخارجی باید ارزش خالص شخصی حداقل C $ 1،600،000، دو سال تجربه کسب و کار داشته باشد و تضمین سرمایه گذاری $ 800،000 CAD را در کانادا انجام دهد. اگر مقامات مهاجرت این درخواست را تایید کنند، مهاجرخارجی باید ظرف 30 روز سرمایه گذاری کند. کانادا سرمایه گذاری در میان استان ها و سرزمین های خود را به منظور توسعه اقتصاد مناطق و ایجاد شغل برای شهروندان کانادا انجام می دهد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)


Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ