00989129158913

چگونه با ثبت شرکت اتریش به بیشترین سود برسیم؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

برای اینکه بتوانید با ثبت شرکت اتریش به بیشترین منابع مالی برسید و به عنوان یک فرد موفق و کارآمد در این کشور شناخته شوید، باید وارد حوزه‌ای از کسب و کار شوید که در این کشور بیشترین سوددهی را دارد. در صورتی که بتوانید به عنوان فردی سودده در این کشور فعالیت کنید، می‌توانید از سایر مزایای این کشور مانند اخذ اقامت اتریش هم بهره‌مند شوید.

 متخصصان و کارشناسان کسب و کار در این کشور چند زمینه کاری را شناسایی کردند که با ورود به این زمینه‌ها می‌توان به رشد و سود خوبی رسید. ثبت شرکت اتریش در این زمینه‌ها می‌تواند اقامت دائم سرمایه گذار خارجی را تضمین کند.

سودآورترین زمینه‌های کاری اتریش

  • فناوری اطلاعات و زیرمجموعه‌های آن از جمله امنیت و امور مالی
  • بخش مالی شامل ارز رمزها و فناوری بلاک‌چین
  • تجارت که یکی از بیشترین کمک‌ها را به اقتصاد اتریش می‌کند
  • املاک و مستغلات که با ورود به این حوزه، سرمایه گذار می‌تواند با ثبت شرکت اتریش در زمینه ساخت و ساز و آژانس‌های املاک به سود بالایی برسد
  • حوزه‌های تولیدی که مهم‌ترین بخش اقتصادی در اتریش است

ثبت شرکت اتریش؛ زمینه تحقق آرزوها

اخلاق و وجدان کاری در اتریش از اهمیت بالایی برخوردار است و وقتی کارمندان خود را از این کشور انتخاب می‌کنید، مطمئن هستید که افراد کارآمد و واجد شرایط فعالیت در شرکت شما هستند. رتبه بندی بانک جهانی نشان می‌دهد که اتریش به لحاظ محیط کسب و کار، رتبه 22 را در بین 190 کشور دارد و با ثبت شرکت اتریش به راحتی می‌توانید به کمک کارمندان، کسب و کار خود را رشد و رونق ببخشید.

اقامت اتریش برای کسب و کارهای پربازده به راحتی اخذ می‌گردد تا بتوانند با خاطری آسوده و بدون دغدغه کار خود را انجام دهند. از آنجا که اتریش در قلب اروپا قرار دارد، می‌توانید شرکت‌های مختلف در سراسر اروپا را به سمت خود جلب و جذب نمایید.

اقدامات دولت اتریش برای بهتر شدن اوضاع برای سرمایه گذاران

صادرات آسان، پایداری سیاسی و هزینه‌های پایین مخابرات باعث شده است که کسب و کار در کشور اتریش، از نظر بسیاری از صاحبان کشب و کار نمونه و مطلوب باشد و به همین خاطر بسیاری از این افراد به دنبال ثبت شرکت اتریش هستند.

یکی از مزایای دیگر اتریش، سیستم مالیاتی آن است. از آنجا که اتریش، بهترین سیستم مالیاتی در اروپا را دارد، امکان ثبت شرکت در این کشور آسان‌تر از سایر نقاط اروپا است. نرخ مالیات در این کشور برای تمامی شرکت‌های با مسئولیت محدود و سهامی خاص، 25 درصد است.

اقامت اتریش؛ کمک به خانواده و فرزندان

بسیاری از افراد به خاطر مزایای کشور اتریش سعی دارند که از طریق ثبت شرکت به این کشور مهاجرت کنند. یکی از مزایای ثبت شرکت، اخذ اقامت اتریش است که می‌تواند آینده فرزندان را تضمین کند؛ زیرا دولت اتریش حتی برای فرزندان سرمایه گذار هم حقوق تعیین می‌کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اتریش  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ