00989129158913

چند نکته به عنوان راهنمای ثبت شرکت اتریش

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

افرادی که در کشورهای مختلف جهان زندگی می‌کنند و کسب و کار مناسب و خوبی دارند، می‌توانند جهت گسترش کسب و کار خود در کشورهای اروپایی، وارد فرآیند ثبت شرکت اتریش شوند. اتریش به خاطر امنیت بالا، فضای اجتماعی عالی و ثبات اقتصادی بی‌نظیر این امکان را برای صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا بتوانند وارد این کشور شوند و پس از راه اندازی کسب و کار اقامت خود را دریافت نمایند.

انواع مختلف شرکت که می‌توان در اتریش ثبت کرد

  • شرکت با مسئولیت محدود
  • شرکت سهامی خاص
  • تشکیلات شرکتی مطابق با قوانین اتحادیه اروپا

منابع مالی و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت اتریش

برای اینکه شخصی بتواند از این نوع شرکت‌ها داشته باشد، می‌بایست حداقل 35000 یورو در بانک‌های اتریش سرمایه گذاری کند که حداقل 17000 باید به صورت نقد سپرده گردد. در گام بعدی باید طرح کسب و کار یا Business Plan تهیه شود و به تأیید دولت اتریش برسد.

همچنین مدارکی مانند مدارک شناسایی، آدرس شرکت و اجاره نامه آن که باید محل شرکت در اتریش باشد، مدارک شناسایی تمامی اعضای موسس شرکت و حسابی که مبلغ مذکور در آن سپرده گذاری شده است، باید توسط مراجع ذی صلاح اتریش تأیید شود تا شرکت بتواند فعالیت خود را آغاز نماید.

مالیات اتریش برای شرکت‌ها                               

در صورتی که به دنبال ثبت شرکت اتریش از نوع مسئولیت محدود یا سهامی خاص هستید، باید بدانید شرکت‌هایی از نوع مسئولیت محدود و سهامی خاص موظف هستند که مالیات پرداخت کنند و نرخ مالیات در اتریش 25 درصد است که برای تمامی شرکت‌های از این نوع یکسان است. گفتنی است که اتریش در چند سال اخیر به دلیل کاهش نرخ مالیات، یکی از جذاب‌ترین کشورهای اروپا برای سرمایه گذاری است و بسیاری از افراد به دنبال اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت هستند.

اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت  

اخد اقامت اتریش در مقایسه با سایر کشورهای اتحادیه اروپا کمی مشکل‌تر است و نیاز به طی کردن مراحل بیشتری دارد. برای اخذ اقامت باید مدتی از ثبت شرکت اتریش بگذرد و سودآوری آن مطابق با طرح کسب و کار برای مراجع ذی صلاح اثبات شود.

وقتی این مدت گذشت، شخص می‌تواند برای اخذ اقامت اتریش به صورت موقت یکساله اقدام کند، یک روند به مدت پنج سال اتفاق می‌افتد و در صورتی که آن شرکت سودآوری لازم را داشته باشد و بتواند انتظارات مقامات و حکومت اتریش را برآورده کند، صاحب کسب و کار می‌تواند درخواست اقامت دائم نماید.

لذت بردن از اقامت در اتریش به همراه خانواده

یکی از مزایایی که ثبت شرکت اتریش داد، این است که سرمایه گذار می‌تواند برای همسر و فرزندان یر هجده سال خود هم درخواست اقامت دهد و شرایط سکونت و زندگی آنها را در اتریش فراهم نماید. ثبت شرکت اتریش می‌تواند مزایایی همچون تحصیل رایگان اعضای خانواده، بیمه سلامت و حمایتی و در نظر گرفتن حقوق برای فرزندان را به همراه داشته باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اتریش  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ