00989129158913

چند نکته برای موفقیت با ثبت شرکت آلمان (مطلب دوم)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مطلب قبلی چند نکته را برای موفقیت با ثبت شرکت آلمان را بیان کردیم و در این مطلب هم قصد داریم که مطالب بیشتری در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم. در مطلب اول، عنوان کردیم که یکی از اصلی‌ترین موضوعات برای موفقیت در آلمان، رعایت اصل صداقت است. باید تمام تلاشتان پس از ثبت شرکت آلمان این باشد که حرف و عملتان یکسان باشد.

اگر می‌خواهید پس از ثبت شرکت، اقامت آلمان را از طریق راه اندازی کسب و کار در این کشور به دست بیاورید. باید به سودآوری برسید. شرط اینکه مشتریان، کالا یا خدمات مورد نیاز خود را از شما بخرند، اعتماد به شماست و شرط اعتماد، عنوان کردیم که یکی از اصلی‌ترین موضوعات برای موفقیت در آلمان، رعایت اصل صداقت است. باید تمام تلاشتان پس از ثبت شرکت آلمان این باشد که حرف و عملتان یکسان باشد.

اگر می‌خواهید پس از ثبت شرکت، اقامت آلمان را از طریق راه اندازی کسب و کار در این کشور به دست بیاورید. باید به سودآوری برسید. شرط اینکه مشتریان، کالا یا خدمات مورد نیاز خود را از شما بخرند، اعتماد به شماست و شرط اعتماد، صداقت است.

چند اصل دیگر برای موفقیت با ثبت شرکت آلمان

  • مردم آلمان برای قیمت اهمیت زیادی قائل هستند و به همین خاطر باید قبل از ثبت شرکت آلمان، اصول قیمت گذاری مدرن را بیاموزید و بر اساس آن عمل کنید. سعی کنید که تمامی کسب و کارهای مشابه خود را هر روز رصد کنید و اجازه ندهید که از رقبا عقب بمانید.
  • این کشور بازار منحصر به فرد خود را دارد. اگر بتوانید ثبت شرکت آلمان را انجام دهید، در بازارهای دنیا از اعتبار خاصی بهره‌مند خواهید شد و به راحتی خواهید توانست محصولات خود را به سراسر دنیا صادر کنید و مواد اولیه دلخواه خود را به این کشور وارد کنید.
  • یکی از خصوصیات اصلی مشتریان آلمانی، وفادار بودن آنهاست. اگر این هنر را داشته باشید که پس از تأسیس شرکت در آلمان، با ارائه محصولات و خدمات باکیفیت، مشتریان خود را جلب و جذب کنید، به راحتی به شما وفادار خواهند شد و برای موفقیت در کسب و کار، هیچ‌ چیز ارزشمندتر از وفاداری نیست.
  • مردم آلمان برای خرید کردن، تحقیقات زیادی انجام می‌دهند. اگر بتوانید در زمینه تبلیغات مهارت کافی را داشته باشید و اعتماد مشتری را جلب کنید، این مشتری شما را تا مرز موفقیت می‌برد.

برای اینکه بتوانید اقامت آلمان را دریافت کنید، لازم است که هم به زبان این کشور مسلط باشید و هم به دولت این کشور اثبات کنید که کسب و کار شما توانسته است که بخشی از نیازهای مردم این کشور را برطرف کند.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ