00989129158913

چند شرط برای ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بسیاری از سرمایه گذاران خارجی که متقاضی ثبت شرکت لهستان هستند، همواره در جستجوی رسیدن به کلیات، جزئیات و شرایط لازم برای ثبت شرکت در کشور لهستان هستند. ثبت شرکت لهستان مستلزم یک سری شرایط و جزئیات خاص است و در صورتی که مالک کسب و کار، این شرایط را داشته باشد، مسلماً می‌توانند از مزایای ثبت شرکت در این کشور از جمله اقامت لهستان بهره‌مند شوند.

پرداخت مالیات برای همه در لهستان

تمامی متقاضیان ثبت شرکت لهستان باید بدانند که همه شرکت‌های موجود در این کشور موظف به پرداخت مالیات هستند و در صورتی که قصد دارند از تخفیف‌های مالیاتی برخوردار شوند باید کسب و کارهای نوپا یا به اصطلاح استارتاپ راه اندازی نمایند.

تمامی شرکت‌ها و افرادی که مراحل ثبت شرکت لهستان را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، باید اظهارنامه مالیاتی خود را که شامل سود، زیان و اسناد و مدارک مربوطه است، به مراجع ذی‌ربط تحویل دهند.

الزامات حسابرسی لازم برای ثبت شرکت لهستان

در صورتی که فردی شرکت خود را در لهستان تأسیس نماید و یکی از سه شرط زیر را داشته باشد، الزامات حسابرسی شامل حال وی خواهد شد و در صورتی که بخواهد اقامت لهستان را دریافت کند، ملزم به رعایت الزامات مربوطه خواهد بود:

  • شرکت وی به صورت میانگین 50 کارمند در سال داشته باشد
  • مجموع گردش مالی خالص شرکت حداقل 5 میلیون یورو باشد
  • ترازنامه دارایی کل در پایان سال مالی، حداقل ارزشی بالغ بر 2.5 میلیون یورو داشته باشد

در صورتی که خواستار تأسیس شرکت در کشور لهستان هستید و می‌خواهید که به لحاظ قانونی به مشکلی برنخورید، ملزم به رعایت موازین فوق خواهید بود. این شرایط برای تمامی شرکت‌های لهستان به صورت یکسان اجرا می‌شود.

اقامت لهستان؛ در صورت توجه و عمل به شرایط و قوانین

یکی از معیارهای اصلی دولت لهستان برای ارائه مجوزهای مربوط به اقامت به سرمایه گذاران خارجی، ارزیابی این افراد از لحاظ قانونی است. این کشور از نظر توجه به قوانین و مقررات، یکی از سرسخت‌ترین کشورهای اروپاست و در صورتی که خواستار اقامت لهستان هستید، باید به تمامی مقررات این کشور عمل کنید.

در صورتی که شهروند این کشور شوید، می‌توانید از تمامی مزایای این کشور بهره‌مند شوید و حتی قادر خواهید بود که خانواده خود را به این کشور منتقل کنید.

در صورتی که می‌خواهید شهروند لهستان شوید، با شماره‌هایی که در وب‌سایت ما قرار گرفته است، تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم در رابطه با قوانین مهم مرتبط با ثبت شرکت لهستان را از مشاوران ما دریافت کنید. مالیات در کشور لهستان، در برخی موارد با سایر کشورهای اروپایی متفاوت است. برای اطلاع از قوانین مالیاتی لهستان به سایر مقالات موجود در وب سایت مراجعه نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ