00989129158913

چند داستان موفقیت، ویژه متقاضیان ثبت شرکت اتریش

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

همیشه داستان موفقیت بزرگان می‌تواند برای بسیاری از ما الهام‌بخش باشد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که در این مطلب به چند مورد از کسب و کارهایی اشاره کنیم که توانستند با ثبت شرکت اتریش رشد کنند و به موفقیت‌های بزرگی برسند. یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از سرمایه گذاران خارجی را درگیر خود کرده، امکان اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت است. ما به شما اعلام می‌کنیم که بهترین و سریع‌ترین راه برای اخذ اقامت اتریش، راه اندازی کسب و کار و موفقیت در این کشور است.

خارج شدن از دایره امنیت و راحتی؛ اولین گام برای ثبت شرکت اتریش

اگر قصد دارید که در زندگی به موفقیت برسید، اولین گام این است که از دایره امنیت و آسایش خود خارج شوید. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین محرک‌های رشد، این است که فرد تصمیم بگیرد که خود را به بالاترین سطح موفقیت برساند. برای اینکه شخصی بتواند رشد کند، باید از دایره آرامش و امنیت خارج شود و دست به ریسک بزند.

تجربه نشان می‌دهد که اگر به دنبال آرامش محض باشید، نمی‌توانید قله‌های موفقیت را فتح کنید. بسیاری از سرمایه گذارانی که اقدام به ثبت شرکت اتریش کردند و در این مسیر تلاش خود را به کار بستند، توانستند در این کشور شگفتی بیافرینند و به راحتی اقامت اتریش را گرفتند.

چند داستان برای الهام‌بخشی به متقاضیان ثبت شرکت اتریش

در این مطلب هدف ما این است که چند کسب و کار نوپا را مطرح کنیم و به شما بگوییم که از کجا شروع کردند و توانستند از طریق ثبت شرکت اتریش، توانستند چه قله‌های رفیعی را فتح کنند.

  • Runtastic: این کسب و کار را چهار دانشجو در دانشگاه علوم کاربردی هانگربرگ تأسیس شد و شرکت آدیداس در سال 205، این استارتاپ را به قیمت 220 میلیون یورو خریداری کرد.
  • Shpock: اپلیکیشن بازار Flea با ده میلیون کاربر است که توسط کاترینا کلاسبرگر و آرمین استراباک در سال 2012 تأسیس شد و در سال 2015، توسط گروه رسانه‌ای نروژی به نام شیبستد خریداری شد.
  • Bwin: در سال 1997 و با 12 کارمند تأسیس شد. در حال حاضر این شرکت 3100 نفر کارمند در سراسر دنیا دارد و بزرگ‌ترین ارائه دهنده بازی آنلاین با درآمد سالانه 760 میلیون دلار آمریکاست.
  • Jajah: تأمین کننده تلفن مبتنی بر وب است که در سال 2005 تأسیس شد و در سال 2009 به قیمت 145 میلیون یورو، توسط شرکت اسپانیایی تلفنیکا خریداری شد.

همان طور که مشاهده می‌کنید، بزرگ بودن یک کسب و کار در آغاز ملاک موفقیت نیست. کافی با مشاوران مرکز ما تماس بگیرید، در صورت خوب بودن ایده، ثبت شرکت اتریش را انجام دهید. کار و تلاش کنید. مشاوران ما در تمامی مراحل در کنارتان خواهند بود و حتی برای اخذ اقامت اتریش هم تنها نخواهید بود. ما همیشه در کنارتان خواهیم بود.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اتریش   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ