00989129158913

چرا سرمایه گذاری و ثبت شرکت اسلواکی؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در چند سال اخیر تصمیم گرفته‌اند که کسب و کار خود را در اسلواکی توسعه و ثبت شرکت اسلواکی را انجام دهند. محیط کسب و کار این کشور یکی از مهمترین دلایل کشش این افراد به سمت ثبت شرکت اسلواکی بوده است.

فرصت‌هایی که کشور اسلواکی در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می‌دهد، یکی از بهترین نمونه‌های موجود است. اقتصاد این کشور بسیار پایدار است و به همین خاطر ثبت شرکت اسلواکی، یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان برای رشد و گسترش کسب و کار انجام داد.

دلایلی مهم برای ثبت شرکت اسلواکی

اسلواکی یکی از جذاب‌ترین و بهترین بازارها برای رشد و توسعه کسب و کار محسوب می‌شود و به همین خاطر بسیاری از سرمایه گذاران خارجی پس از مشاوره با متخصصان این حوزه، تصمیم می‌گیرند که با ثبت شرکت اسلواکی، وارد عرصه اقتصادی این کشور شوند. عمده‌ترین و مهمترین دلایلی که می‌توان برای ثبت شرکت اسلواکی عنوان کرد، عبارت است از:

  • زیرساخت‌های اقتصادی اسلواکی بسیار مناسب و استوار است
  • سیستم سیاسی و اقتصادی اسلواکی، افت و خیر چندانی ندارد و یکی از پایدارترین سیستم‌های جهان است
  • اهمیت دولت اسلواکی به مسئله کارآفرینی و حمایت‌های مادی و معنوی از سرمایه گذاران و متقاضیان تأسیس شرکت در اسلواکی
  • قرار داشتن این کشور در اتحادیه اروپا و توانایی شرکت‌ها در بهره‌ برداری از این مسئله (صادرات، واردات و غیره)
  • ارائه اقامت اسلواکی به سرمایه گذاران هوشمند و کارآمد
  • وجود به روزترین فناوری‌های دنیا در این کشور
  • وجود نیروی کار ماهر و متخصص در این کشور که می‌توانند در توسعه کسب و کار به شما کمک کنند

توانایی سرمایه گذاران خارجی در اخذ اقامت اسلواکی

در صورتی که بتوانید شرکت خود را در اسلواکی تأسیس کنید و کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنید، طی کردن ادامه مسیر برای برقراری ارتباط با کسب و کارهای مشابه در کشورهای اروپایی، کار چندان دشواری نخواهد بود. شما با اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت، قادر خواهید بود که به سراسر اتحادیه اروپا سفر کنید.

گفتنی است که وقتی کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی می‌کنید، متعهد به سودآوری در این کشور خواهید شد و باید بر اساس بیزنس پلن خود جلو بروید و در صورتی که بتوانید نشان دهید که به سودآوری رسیده‌اید، اقامت اسلواکی به شما اعطا و یا پس از یک سال برای شما تمدید خواهد شد.

مشاوران ما می‌توانند نکات مثبت و منفی این کشور را به صورت  کامل به شما به اشتراک بگذارند. در صورتی که قصد ثبت شرکت اسلواکی را دارید،کافی است با شماره‌های تماس مندرج در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ