00989129158913

هزینه‌ها و مدارک لازم برای ثبت شرکت اتریش

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در صورتی که قصد دارید به عنوان یک سرمایه گذار خارجی، وارد فرآیند ثبت شرکت اتریش شوید، یکی از مراحلی که باید پشت سر بگذارید، این است که مجوز تجارت را از حوزه منطقه‌ای یا مراکر شهری دریافت کنید. برای ثبت شرکت اتریش، باید درخواست رسمی خود را که شامل اطلاعات زیر است، به مرکز مربوطه ارسال نمایید:

 • تعیین دقیق نوع کسب و کار
 • موقعیت کسب و کار (آدرس محل کار)
 • اطلاعات شخصی

در صورتی که قصد دارید اطلاعات کامل‌تر و جزئی‌تری در این زمینه دریافت کنید، می‌توانید با شماره‌های تماس مندرج در سایت تماس بگیرید و با مشاوران ما در زمینه ثبت شرکت اتریش مشورت کنید و مسئله خود را مطرح نمایید.

اطلاعات شخصی لازم برای ثبت شرکت اتریش

در صورتی که بخواهید شرکت خود را در اتریش ثبت کنید و یا اینکه قصد داشته باشید که اقامت اتریش را دریافت کنید، لازم است که مدارک زیر را به مراجع ذی‌صلاح تحویل دهید:

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ و محل تولد
 • ملیت
 • شماره تأمین اجتماعی در اتریش

در صورتی که تصمیم بر دریافت اقامت اتریش داشته باشید، متخصصان مرکز ما می‌توانند این کار را به سریع‌ترین شکل ممکن انجام دهند. کافی است با مشاوران مرکز ما تماس بگیرید و مسئله را مطرح کنید.

گام بعدی: ثبت تجاری شرکت در اتریش

پس از ثبت تجاری شرکت، یک کد تجاری به شما تعلق می‌گیرد و از آن به بعد می‌توانید فعالیت اقتصادی خود را در این کشور انجام دهید. برای دریافت کد تجاری نیز به یک سری مدارک نیاز است که در مطالب بعدی ارائه خواهد شد.

هزینه‌هایی که باید برای ثبت شرکت اتریش پرداخت شود

در صورتی که قصد دارید ثبت شرکت اتریش را انجام دهید، یک سری هزینه‌هایی باید برای سپرده گذاری در بانک انجام دهید که این سپرده گذاری به نوع شرکتی بستگی دارد که می‌خواهید تأسیس کنید که در مطلب دیگری به این مسئله خواهیم پرداخت. یک سری هزینه جانبی وجود دارد که عبارت است از:

 • هزینه درخواست مجوز تجاری: 47.30 یورو
 • هزینه ثبت شرکت: 32 یورو
 • هزینه تعیین موقعیت کسب و کار: 8.40 یورو
 • هزینه تعیین تاریخ شروع کار: 8.40 یورو
 • هزینه مقدار سرمایه اولیه: 152 یورو
 • هزینه قرارداد اجتماعی: 102 یورو
 • هزینه تعیین هر مدیر برای هر بخش: 28 یورو
 • هزینه تعیین هر کارمند: 20 یورو

دریافت اقامت اتریش پس از اتمام مراحل تأسیس شرکت

در صورتی که قصد دارید پس از ثبت شرکت، اقامت اتریش را هم دریافت کنید، می‌توانید از مشاوره متخصصان ما استفاده کنید. تجربه ما در اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت، به گونه‌ای است که می‌توانیم از ابتدا تا پایان راه، در کنار شما باشیم و شما را تا موفقیت در کسب و کار و دریافت اقامت دائم اتریش همراهی کنیم.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اتریش  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ