00989129158913

نحوه حقوق‌دهی به کارکنان با ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از مسائلی که امروزه برای بسیاری از صاحبان کسب و کار، به یک دغدغه تبدیل شده است، مسئله بهره‌وری است. لازم است سرمایه گذاران و افراد فعال در زمینه ثبت شرکت اسلواکی، کارکنانی را استخدام کنند که در قبال دستمزد و حقوقی که دریافت می‌کنند، بهره‌وری لازم و کافی را داشته باشند. برای اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت، ارائه مستندات مبنی بر توانایی پرداخت حقوق کارکنان الزامی است.

میزان حقوق و دستمزد در اسلواکی

میزان میانگین حقوق و دستمزد ماهیانه در کشور اسلواکی، 912 یورو است. این مقدار نسبت به سایر کشورهای اروپایی مانند جمهوری چک، لهستان و مجارستان کمتر است. پیش‌بینی می‌شود که این مقدار در مقایسه با کشورهای غرب اروپا، کمتر باقی بماند و به همین خاطر این کشور، یکی از کشورهای مورد علاقه سرمایه گذاران و متقاضیان ثبت شرکت اسلواکی است.

آمارهای رسمی اسلواکی نشان می‌دهد که کمترین میزان حقوق ماهیانه در سال جاری میلادی،  435 یورو و کمترین میزان دستمزد برای هر ساعت 2.50 یورو بوده است. با توجه به این آمارها، افرادی که می‌خواهند ثبت شرکت اسلواکی را انجام دهند، سعی می‌کنند نیروهای ماهر این کشور را با حقوقی کمتر نسبت به سایر کشورها استخدام کنند.

اطلاع از تنوع حقوق و دستمزد؛ لازمه کار متقاضیان ثبت شرکت اسلواکی

یکی از مواردی که لازم است برای ثبت شرکت اسلواکی از آن آگاه باشید این است که برای چه رده شغلی باید چه حقوق و دستمزدی در نظر بگیرید. میزان حقوق به منطقه و صنعتی که در آن فعالیت دارید بستگی دارد. به عنوان مثال یک اپراتور ماشین در بخش تولید، به صورت میانگین، ماهانه 633 یورو دریافت می‌کند. این در حالی است که یک مهندس سرویس در همان صنعت، 1440 یورو می‌گیرد.

میزان حقوق اعضای مدیریت ارشد سازمان‌ها بیشار است. به عنوان مثال میانگین حقوق مدیر منابع انسانی در اسلواکی، 2697 یورو است. در صورتی که می‌خواهید ثبت شرکت اسلواکی را انجام دهید و قصد دارید نیروی انسانی جذب کنید، بهتر است با مشاوران ما در این زمینه مشورت کنید تا در آغاز به کار شرکت، به مشکلی از جهت حقوق و دستمزد برنخورید. جهت اطلاعات بیشتر کافی با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

براتیسلا؛ بالاترین حقوق و دستمزد در اسلواکی

در صورتی که قصد دارید شرکت خود را در براتیسلاوا تأسیس کنید، باید بدانید که میزان حقوق میانگین در این شهر 1322 یورو است. در صورتی که بخواهید اقامت اسلواکی را از طریق ثبت شرکت دریافت کنید، باید بتوانید اثبات کنید که توانایی پرداخت یک سال حقوق منابع انسانی خود را دارید.

اخذ اقامت اسلواکی برای کارکنان هموطن

اگز نوع شرکتتان از مدل سهامی است، اعضای اصلی هیئت مدیره می‌توانند اقامت اسلواکی را از طریق ثبت شرکت دریافت کنند ولی اگر این افراد به عنوان کارمند وارد این کشور شوند، باید بتوانند ویزای کاری دریافت نمایند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ