00989129158913

مناطق ویژه اقتصادی برای ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از مناطقی که می‌تواند موقعیت بسیار خوبی برای ثبت شرکت لهستان باشد، مناطق ویژه اقتصادی این کشور است. یکی از مزایایی که ثبت شرکت لهستان در این مناطق دارد، معافیت از پرداخت مالیات بر درآمد شرکت‌هاست. مناطق ویژه اقتصادی یا به اختصار “SEZ”، از آنجا که مرکز فعالیت بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارهاست، می‌تواند بسیاری از فعالان اقتصادی را با برند شما آشنا کند.

مناطق ویژه اقتصادی؛ بهترین شرایط برای ثبت شرکت لهستان

در صورتی که بتوانید شرکت خود را در مناطق ویژه اقتصادی لهستان ثبت کنید، از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

  • معافیت از پرداخت مالیات بر درآمد شرکت‌ها
  • همکاری بهتر و بیشتر با سایر شرکت‌های فعال در حوزه‌های مشابه
  • امکان برخورداری از وام‌ها و امتیازهای دولتی برای ثبت شرکت لهستان
  • امکان اخذ اقامت لهستان از طریق راه اندازی کسب و کار در مناطق ویژه اقتصادی

تعداد و اسامی مناطق ویژه اقتصادی مناسب برای ثبت شرکت لهستان

لهستان دارای 14 منطقه ویژه اقتصادی است که هر کدام از این مناطق، مزایا و خصوصیات‌ خاص خود را دارد و برای یک کسب و کار خاص مناسب است. در زیر نقشه این مناطق را ارائه داده‌ایم که می‌تواند نام و محل قرارگیری هر کدام از این مناطق را نمایش دهد.

این مناطق در اواسط دهه 1990 تأسیس و وارد چرخه اقتصادی لهستان شد. با افتتاح این مراکز، سرمایه گذاران و شرکت‌های زیادی اقدام به راه اندازی کسب و کار خود در این مناطق نمودند. دولت لهستان هم برای جذب سرمایه گذاران مختلف، تسهیلات رفاهی لازم را در این مناطق مستقر کرد تا دغدغه سرمایه گذاران به حداقل میزان ممکن برسد.

بسیاری از سرمایه گذاران خارجی که قصد داشتند، شرکت خود را در این مناطق ثبت کنند، توانستند به راحتی اقامت لهستان را دریافت و کسب و کار خود را آغاز نمایند.

حمایت‌هایی برای متقاضیان ثبت شرکت لهستان در مناطق ویژه اقتصادی

راه اندازی کسب و کار در مناطق ویژه اقتصادی لهستان، به عنوان کسب و کارهای منطقه‌ای شناخته می‌شود و می‌توانند از کمک‌های منطقه‌ای دولت برخوردار شوند. مناطق ویژه اقتصادی این امکان را فراهم می‌کند که افراد بتوانند با سرعت بیشتری برای اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت اقدام کنند.

با ثبت شرکت در این مناطق قادر خواهید بود که از تخفیف‌های مالیاتی، وام‌های دولتی، مجوزهای صادرات محصولات و … بهره‌مند شوید.

همچنین با قرار گرفتن در این مناطق، مشتریان بیشتری با برند شما آشنا می‌شوند و می‌توانید محصولات خود را بیشتر و بهتر به فروش برسانید. البته باید دقت کنید که کسب و کار خود را در منطقه‌ای راه اندازی کنید که برای نوع کار شما مناسب‌تر باشید. سعی کنید اقامت لهستان را در همان منطقه ویژه اقتصادی، دریافت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ