00989129158913

مشوق‌های ثبت شرکت اسلواکی در زمینه فناوری‌های روز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از حوزه‌های مورد علاقه سرمایه گذاران خارجی برای ثبت شرکت اسلواکی، فناوری و نوآوری است. بسیاری از کارآفرینان از طریق احداث مراکز فناوری و نوآوری اقدام به ثبت شرکت اسلواکی می‌کنند. مرکز فناوری، محلی است که در آن شخص یا شرکت ذی‌نفع از طریق نوآوری و توسعه، اقدام به عرضه محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری می‌کند؛ به طوری که این محصولات و خدمات توسط سایر شرکت‌های موجود در بازار و خطوط تولید متداول ارائه نمی‌گردد.

فرآیندهای تولیدی متداول در مراکز فناوری انجام نمی‌شود. لازمه ثبت شرکت اسلواکی در زمینه مراکز فناوری، نوآوری در خدمات و محصولات است. به همین خاطر شخصی که قصد دارد وارد چنین حوزه‌ای شود، باید در درجه اول، تسلط کاملی بر دستگاه یا محصولی که قصد دارد در آن نوآوری ایجاد کند، داشته باشد. اخذ اقامت اسلواکی از طریق تأسیس مراکز فناوری کار چندان دشواری نیست.

شرایط برخورداری از امتیازات ثبت شرکت اسلواکی در زمینه فناوری روز

برای اینکه سرمایه گذار بتواند از امتیازات و حمایت‌های دولتی برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه فناوری بهره‌مند شود، باید شرایط خاصی داشته باشد. یکی از این امتیازات، ارائه اقامت اسلواکی به سرمایه گذاران فعال و موفق است. در زیر به برخی از شرایط برخورداری از حمایت دولتی اشاره شده است:

  • ایجاد یک مرکز فناوری جدید یا توسعه مراکز فناوری موجود در اسلواکی
  • دستیابی به دارایی‌های ملموس و ناملموس غیرجاری که کمتر از 500 هزار یورو ارزش نداشته باشد.
  • ایجاد مشاغل جدید و افزایش در تعداد کارکنان (حداقل 30 نفر افزایش)
  • حداقل 70 درصد کل کارکنان مرکز فناوری باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشند.
  • سرمایه گذار برای اخذ اقامت اسلواکی باید بر اساس طرح و برنامه‌های تأییدشده توسط دولت پیش برود و اثربخشی لازم و کافی را داشته باشد.

حمایت‌های دولتی برای مراکز فناوری

ثبت شرکت اسلواکی در قالب مراکز فناوری یکی از حوزه‌هایی است که می‌تواند از حمایت دولت این کشور بهره‌مند شود. می‌توان از وام‌های دولتی، کمک‌های منطقه‌ای، مشاوره‌های تخصصی و غیره استفاده کرد و کسب و کار را رشد و پیشرفت داد. سرمایه گذار می‌تواند از طرق تأسیس شرکت، اقامت اسلواکی را برای خود و خانواده بگیرد و از تمام مزایای رفاهی این کشور برخوردار شود.

در صورتی که قصد دارید وارد حوزه‌های مرتبط با فناوری شوید و نوآوری ایجاد کنید، می‌توانید با متخصصان مرکز ما مشورت کنید تا فرآیندهای ثبت شرکت و اخذ اقامت به بهترین شکل برای شما انجام گیرد. برای صحبت با مشاوران ما می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ