00989129158913

مزایای ثبت شرکت اتریش

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

برای ثبت شرکت اتریش، ابتدا باید ایده‌های خود را مشخص کنید و هدف خود را تعیین  کنید و ببینید که می‌خواهید در کدام بخش این کشور سرمایه گذاری نمایید. سپس حوزه مناسب برای سرمایه گذاری را انتخاب کنید. به این نکته توجه داشته باشید که تلاش کنید حوزه‌ای را برای ثبت شرکت اتریش انتخاب کنید که در این کشور مورد نیاز باشد.

خصوصیات کسب و کار برای اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

  • رشد و پیشرفت در شرکت شما بر اساس بیزنس پلن اتفاق بیفتد
  • کارهای شما بر اساس طرح توجیه اقتصادی پیش برود
  • کسب و کار شما سودآوری لازم و جالب توجهی داشته باشد
  • محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید باید منحصر به فرد باشد
  • محصولات یا خدمات شما در اتریش، مورد نیاز باشد
  • طی کردن کامل مراحل اخذ اقامت اتریش و آشنایی با فرهنگ و زبان این کشور برای دریافت اقامت اتریش به صورت دائم

مزایای ثبت شرکت اتریش و ورود به بازار این کشور

  • بازار اتریش، طیف وسیعی از امکانات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می‌دهد
  • شهروندان خارجی هم می‌تواند در زمینه دلخواه خود، ثبت شرکت اتریش را انجام دهند
  • خارجی‌ها می‌توانند تمامی سهام مربوط به یک کسب و کار را خریداری کنند
  • با ثبت شرکت اتریش و موفقیت در زمینه کاری خود می‌توانید درخواست خود مبنی بر اقامت اتریش را به مراجع مربوطه تقدیم نمایید

آزادی در ثبت شرکت اتریش

برای ثبت شرکت در این کشور، هیچ گونه محدودیتی از نظر نوع شرکت و زمینه کاری وجود ندارد. در صورتی که منابع مالی مربوط به هر نوع شرکت را داشته باشید و بتوانید آن را در این کشور سرمایه گذاری کنید، قادر خواهید بود که صلاحیت لازم برای این کار را کسب کنید.

در صورتی که به هر نوع کسب و کار و زمینه کاری علاقمند هستید، هیچ مانعی برای ثبت شرکت شما وجود ندارد و می‌توانید در آن حوزه شروع با کار کنید. البته لازم است یک نکته را مجدداً یادآوری کنیم و آن اینکه سعی کنید، به نیازهای مردم اتریش توجه کنید و در همان حوزه کار کنید تا برای دریافت اقامت این کشور هم آسودگی خاطر و فراغ بال داشته باشید.

استفاده از مشاوران ما می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند

مشاوران ما از طریق تماس تلفنی می‌توانند به شما در زمینه‌های مرتبط با ثبت شرکت در کشور اتریش و سایر کشورها مشاوره دهند و با توجه به نوع کسب و کار شما به شما پیشنهاد خواهند داد که در کدام کشورها به موفقیت خواهید رسید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اتریش  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ