00989129158913

مراحل توسعه و گسترش کسب و کار با ثبت شرکت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بسیاری از افرادی که به دنبال ثبت شرکت اروپا هستند، هدف خود از این کار را رشد و توسعه کسب و کار خود معرفی می‌کنند. گسترش فعالیت اقتصادی در اروپا یکی از بهترین راه‌هایی است که از طریق آن می‌توان به سود خوبی رسید و حتی اقامت اروپا را هم دریافت کرد. در این مطلب قصد داریم که به مراحل و برخی پیچ و خم‌های ثبت شرکت اروپا اشاره کنیم. در زیر به چند مورد از این دلایل اشاره شده است:

تفاوت‌ها را در نظر بگیرید

بسیاری از متقاضیان ثبت شرکت اروپا، وقتی می‌خواهند برای توسعه کسب و کار خود وارد این قاره شوند، تصور می‌کنند که راه اندازی و گسترش فعالیت اقتصادی در اروپا مانند کشور خودشان است. این باور می‌تواند مخرب باشد و مشکلاتی را برای سرمایه گذار فراهم کند. برای ثبت شرکت اروپا باید استانداردهای این قاره را به طور کامل رعایت کرد. بهتر است که قبل از هر کاری با یک مشاور خبره در زمینه ثبت شرکت اروپا مشورت کرد.

اهمیت شناخت مخاطبان برای ثبت شرکت اروپا

در صورتی که می‌خواهید شرکت خود را در اروپا توسعه دهید، بهتر است که اطلاعات خوبی در رابطه با مخاطبان خود کسب کنید و در واقع آنها را به خوبی بشناسید تا بتوانید به موفقیت برسید. شرط اخذ اقامت اروپا، همین موفقیت است.

انتخاب یک موقعیت مکانی مناسب

اگر می‌خواهید شرکتی قدرتمند و پرفروش را در اروپا بنا گذارید، پیش از هر چیز با یک متخصص مشورت کنید و ببینید که کدام کشور اروپایی برای کسب و کار شما مناسب‌تر است و کدام کشور می‌تواند اخذ اقامت اروپا را برای شما آسان‌تر کند. سعی کنید بهترین موقعیت مکانی را برای دفتر و شرکت خود پیدا کنید؛ چون این عامل واقعاً اهمیت دارد.

بازاریابی و تبلیغات

وقتی موقعیت مکانی خوبی را انتخاب کردید، نوبت به معرفی کسب و کار به مردم می‌رسد. باید نام برند خود را به بهترین شکل فریاد کنید تا به رشد و توسعه خوبی برسید. برای بازاریابی و تبلیغات بهینه باید برنامه‌ای تدوین کنید و موارد زیر را در آن مشخص نمایید:

  • کسب و کار، محصولات و خدمات
  • اهداف کسب و کار
  • مشخصات مشتریان
  • رقبا

کمک گرفتن از یک متخصص خبره و کاربلد

برای اینکه بتوانید یک شرکت خوب و پیشرو را در اروپا ثبت کنید و بتوانید از طریق آن، اقامت اروپا را دریافت کنید، لازم است که از یک متخصص خبره کمک بگیرید. متخصصان مرکز ما با توجه به سابقه و تخصصی که در زمینه اروپا دارند، می‌توانند در تمامی مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت در کنار شما باشند. کافی است با شماره‌های تلفن مندرج درسایت تماس بگیرید و بقیه موارد را به ما بسپارید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

09129158913 (واتساپ دفتر اروپا)Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ