00989129158913

فعالیت در زمینه صادرات و واردات با ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از بهترین زمینه‌ها برای ثبت شرکت اسلواکی، صادرات و واردات کالا و محصولات است. به طور کلی تجارت، یکی از مهمترین کسب و کارهایی است که می‌توان از طریق آن وارد اسلواکی شد و اقامت اسلواکی را دریافت کرد.

با توجه به اینکه اسلواکی یکی از اعضای اتحادیه اروپاست، در صورتی که ثبت شرکت اسلواکی را انجام دهید، از مزایای عضویت این کشور بهره‌مند خواهید شد. چند مورد از زمینه‌ها و مزایای این کشور برای ثبت شرکت اسلواکی به شرح زیر است:

  • روابط آزاد و مرزهای باز برای تجارت با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا
  • تسهیل در امور مربوط به سیستم گمرک و رساندن بوروکراسی و کاغذباری به حداقل ممکن
  • در نظر گرفتن تخفیف‌های مالیاتی برای شرکت‌های فعال در حوزه صادرات و واردات

ثبت شرکت اسلواکی؛ فراهم کردن زمینه‌های تجارت

آمارها نشان می‌دهد که کشور اسلواکی از بین 136 کشور، از نظر واردات رتبه 35 و از نظر صادارت رتبه 39 را به خود اختصاص داده است. اداره آمار اسلواکی، گزارشی منتشر کرد و طی این گزارش اعلام کرد که تراز تجاری این کشور در پایان 2015، حدود 630 میلیون یورو از نظر صادرات و 600 میلیون یورو در حوزه واردات بوده است.

ثبت شرکت اسلواکی به سرمایه گذار کمک می‌کند که بتواند در زمینه صادرات و واردات در اسلواکی فعالیت کند و به سود و درآمدی خوب و قابل قبول دست یابد. رسیدن به این سود، زمینه‌های اخذ اقامت اسلواکی را هم برای فرد فراهم می‌کند.

اسناد لازم برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه صادرات و واردات

در صورتی که خواستار فعالیت در حوزه صادرات و واردات هستید، باید مدارک زیر را فراهم کنید:

  • اسناد مربوط به ثبت شرکت در زمینه تجارت و گواهینامه‌های مربوطه
  • اسناد مربوطه به ثبت تجاری و دریافت گواهینامه مربوطه
  • ثبت نام برای امور مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده و مجوزهای مربوط به گمرک
  • دریافت مجوزهای لازم مربوط به صادرات و واردات کالاها

دریافت اقامت اسلواکی از طریق صادرات و واردات

یکی از راه‌های دریافت اقامت اسلواکی راه اندازی کسب و کار و فعالیت در زمینه تجارت در این کشور است. کارآفرین‌هایی موفق به اقامت دائم می‌شوند که پس از گذشته سه سال از ثبت شرکتشان، مطابق با بیزنس پلن پیش رفته باشند و به سودآوری رسیده باشند. سودآوری این افراد مسلما شرایط رشد و توسعه اسلواکی را رقم خواهد زد و به همین خاطر دولت این کشور از صادرات محصولات اسلواکی به سایر کشورها و همچنین واردات مواد اولیه از کشورهای جهان استقبال می‌کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ