00989129158913

شرایط برخورداری از امتیازات ثبت شرکت اسلواکی در حوزه صنعتی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کشورهای مختلف جهان همواره با آغوشی باز از سرمایه گذاران و کارآفرینان استقبال کرده‌اند. اسلواکی نیز به عنوان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان، همواره از کارآفرینان حمایت و پشتیبانی کرده است و اهمیت زیادی برای افرادی که قصد ثبت شرکت اسلواکی دارند، قائل می‌شود به طوری که سرمایه گذاران موفق می‌توانند به راحتی اقامت اسلواکی را هم دریافت کنند.

در این مطلب قصد داریم به نحوه برخورداری کارآفرینان از امتیازات تأسیس شرکت در اسلواکی بپردازیم. اگر به دنبال حمایت و کمک‌های دولتی و همچنین اقامت اسلواکی هستید، باید شرایط خاصی داشته باشید و در پروژه‌های خاصی سرمایه گذاری و اقدام به ثبت شرکت اسلواکی کنید.

پروژه‌های دارای امتیاز؛ بهترین گزینه برای ثبت شرکت اسلواکی

دولت اسلواکی، پروژه‌های خاصی تعریف کرده است که سرمایه گذاران می‌توانند با ثبت شرکت اسلواکی در این زمینه‌ها کار و فعالیت کنند و از حمایت‌ها و امتیازات دولتی هم برخوردار شوند. یکی از امتیازها، امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت است. در این مطلب به چند مورد از این پروژه‌ها اشاره شده است:

  • ایجاد و راه اندازی کسب و کار جدید، توسعه کسب و کارهای موجود، تنوع بخشیدن به تولید با ارائه محصولات بیشتر یا تغییرات رادیکال در برنامه تولید کسب و کارهای موجود
  • دستیابی به تولید و تجهیزات فناوری که برای اهداف کسب و کار طراحی شده باشد و ارزش آن بسته به محل اجرای پروژه، کمتر از 60 درصد کل دارایی‌های ملموس و ناملموس نباشد.
  • ایجاد مشاغل جدید و نو
  • تولید، فعالیت‌ها، فرآیندها، ساخت و سازها و تجهیزات فناوری که موجب حفاظت از محیط زیست می‌شود.
  • دستیابی به دارایی‌های ملموس و ناملموس غیرجاری؛ بسته به نرخ بیکاری در جاهایی که سرمایه گذاری باید انجام شود.

حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ در اسلواکی

اگر به دنبال ثبت شرکت اسلواکی هستید و می‌خواهید در این کشور یک شرکت کوچک ایجاد کنید، باید بسته به محلی که می‌خواهید در آن سرمایه گذاری کنید، حداقل سرمایه لازم را داشته باشید که در زیر به حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت اسلواکی اشاره شده است:

  • اگر نرخ بیکاری در محل سرمایه گذاری، کمتر از مقدار متوسط اسلواکی باشد، باید حداقل 5 میلیون یورو سرمایه گذاری کنید (این مقدار برای شرکت‌های بزرگ، 10 میلیون یورو است).
  • اگر نرخ بیکاری در محل سرمایه گذاری، بالاتر از مقدار متوسط اسلواکی باشد، باید حداقل 2.5  میلیون یورو سرمایه گذاری کنید (این مقدار برای شرکت‌های بزرگ، 5 میلیون یورو است).
  • اگر نرخ بیکاری در محل سرمایه گذاری، حداقل 35 درصد بالاتر از مقدار متوسط اسلواکی باشد، باید حداقل 1.5  میلیون یورو سرمایه گذاری کنید (این مقدار برای شرکت‌های بزرگ، 3 میلیون یورو است).
  • حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت اسلواکی در مناطقی که به تازگی توسعه یافته است، 0.1 میلیون یورو است (برای ثبت شرکت اسلواکی از نوع بزرگ، حداقل سرمایه 0.2 میلیون یورو است).

برای کسب اطلاعات بیشتر برای اقامت اسلواکی و سرمایه گذاری و تأسیس شرکت در این کشور، با شماره‌های موجو در سایت تماس بگیرید و با مشاوران ما در مورد سوالات و ابهامات خود صحبت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ