Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

سرمایه گذاری خارجی مستقیم از طریق ثبت شرکت آلمان

بر اساس آمارهای کنفرانس ملل متحد در زمینه توسعه و تجارت، آلمان یکی از مهم‌ترین و پیشروترین شرکت‌ها در زمینه جب سرمایه گاری مستقیم خارجی است و بسیاری از سرمایه گذاران خارجی، از طریق ثبت شرکت آلمان سرمایه خود را در جهت راه اندازی کسب و کار در این کشور به کار بگیرند.

آلمان؛ نهمین کشور دنیا در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی مستقیم

آلمان یکی از بهترین کشورهایی است که سرمایه گذاران می‌توانند در آن سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاران کشورهای مختلف اروپایی و سایر کشورهای جهان با ثبت شرکت آلمان، می‌توانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند و در کنار آن، اقامت آلمان را از طریق ثبت شرکت دریافت کنند.

چند مورد از کشورها، بیشترین سرمایه گذاری را در آلمان کردند که قصد داریم نام چند مورد از آنها را در این مطلب ذکر کنیم:

  • ایالات متحده آمریکا (20 درصد پروژه‌های سرمایه گذاری)
  • سوییس (11 درصد)
  • انگلستان (9 درصد)

یکی از نکات جالب این است که در چند سال اخیر سرمایه گذاران چینی و کشور چین به عنوان قطب اصلی تولید و صنعت در جهان، به دنبال ثبت شرکت آلمان هستند.

حوزه‌های جذاب برای ثبت شرکت آلمان و جذب سرمایه گذاران خارجی

سرمایه گذاران خارجی در زمینه‌های مختلفی اقدام به ثبت شرکت آلمان می‌کنند که در چند سال گذشته، برخی از این زمینه‌های پررنگ‌تر و فعال‌تر بوده است که در زیر به چند مورد از آنها اشاره می‌شود:

  • نرم افزار و فناوری اطلاعات و ارتباطات (19 درصد)
  • تجارت و خدمات مالی (15 درصد)
  • تجهیزات و ماشین آلات صنعتی(11 درصد)
  • پارچه (9 درصد)
  • محصولات غذایی (9 درصد)
  • محصولات شیمیایی، پلاستیک و کاغذ (7 درصد)
  • انرژی (5 درصد)

تولید در آلمان؛ بهترین راه برای دریافت اقامت آلمان

یکی از حوزه‌هایی که دولت آلمان اهمیت زیادی به آن می‌دهد، بخش تولید است و اگر سرمایه گذاران بتوانند ثبت شرکت آلمان را در زمینه تولید محصولات مختلف انجام دهند، مسلما مخاطبان زیادی را جذب خواهند کرد و دولت آلمان هم از این دسته از سرمایه گذاران حمایت بیشتر و بهتری می‌کند.

گفتنی است که برای تولید مستمر و نظارت بر فرآیندها بهتر است سرمایه گذار در آلمان مستقر باشد و به همین خاطر بهتر است که سرمایه گذاران اقامت آلمان را دریافت کنند. دولت آلمان این امکان را برای سرمایه گذاران بخش تولید فراهم کرده است که بتوانند در این کشور زندگی کنند و از مزایای این کشور استفاده نمایند و در صورتی که بخواهند می‌توانند مجوز اقامت آلمان را برای خانواده خود هم دریافت کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ