Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

سرمایه گذاری خارجی برای ثبت شرکت اتریش

اتریش در واقع محل اتصال اروپای غربی و شرقی است و به همین خاطر بسیاری از سرمایه گذاران خارجی با ثبت شرکت اتریش سعی می‌کنند که از این موقعیت جغرافیایی خاص استفاده کنند تا بتوانند از لحاظ صادرات و واردات کالا از سراسر اروپا، آسوده خاطر باشند. جذابیت کاری این کشور باعث می‌شود که سرمایه گذاران به دنبال اخذ اقامت اتریش نیز باشند.

دلایل جذابیت ثبت شرکت اتریش

اتریش از لحاظ میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی، رتبه 31 دنیا را دارد. محیط کسب و کار در اتریش برای سرمایه گذاران خارجی بسیار جذاب و ثبت شرکت اتریش برای این افراد بسیار آسان است. اقتصاد پایدار، قرار گرفتن در قلب اروپا و نیروی کاری ماهر و فوق العاده کارآمد عواملی هستند که باعث می‌شود سرمایه گذاران، از اتریش سر دربیاورند.

شاخص‌های حفاظت از سرمایه گذاران در اتریش

در این مطلب منظور از شاخص‌های حمایت از سرمایه گذاران، موارد زیر است:

  • شاخص شفافیت تراکنش‌ها
  • شاخص مسئولیت پذیری مدیران
  • شاخص قدرت سهامداران
  • شاخص حمایتت از سرمایه گذاران

اتریش در شاخص اول، شفافیت تراکنش‌ها، نمره 5.0 را دارد و با آلمان برابری می‌کند. از نظر مسئولیت پذیری مدیران نیز به همین صورت است. در هر دو مورد نمره آمریکا از آلمان و اتریش بیشتر است. از نظر قدرت سهامداران نیز آلمان و اتریش در سطح نمره 8.0 هستند که در این موضوع از آمریکا بالاتر هستند در زمینه حمایت از سرمایه گذارن اتریش نسبت به آلمان بهتر و با آمریکا برابر است.

نقاط قوت سرمایه گذاری در اتریش

  • از نظر سهولت راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اتریش، این کشور در بین 190 اقتصاد دنیا، رتبه 22 را دارد.
  • زیرساخت‌های اقتصادی این کشور کاملا توسعه‌یافته است و از پایداری و استحکام قابل اطمینان برخوردار است.
  • نیروی کاری موجود در این کشور، ماهر، کارآمد و شایسته هستند.
  • کیفیت زندگی در این کشور بسیار خوب است و به همین خاطر اکثر سرمایه گذاران خارجی، پس از گذشت مدتی از ثبت شرکت، جهت اخذ اقامت اتریش اقدام می‌کنند.
  • میزان سرمایه گذاری دولتی در زمینه تحقیق و توسعه بسیاربالاست و به همین خاطر بسیاری از تحلیلگران معتقد هستند که آینده درخشانی در انتظار اتریش است و علت اصلی تقاضای بالای ثبت شرکت اتریش هم همین موضوع است.

اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

اتریش یکی از کشورهایی که جذابیت‌های اقتصادی خاص خود را دارد و به همین خاطر اکثر سرمایه گذاران با ثبت شرکت اتریش سعی می‌کنند که فایده و سودآوری خود را برای دولت و مراجع ذی صلاح در این کشور اثبات کنند تا بتوانند در گام بعدی اقامت اتریش را دریافت نمایند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اتریش  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ