00989129158913

راه ورود به مدارس کسب و کار برای متقاضیان ثبت شرکت آلمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مطالب قبل اسامی مدارس کسب و کار مطرح شد تا متقاضیان ثبت شرکت آلمان بدانند که حتی اگر مهارت لازم و کافی برای قدرت گرفتن در بازار آلمان را ندارند، باز هم می‌توانند با یادگیری اصول کسب و کار، در کلاس جهانی به رتبه خوبی دست پیدا کنند. با تقویت مهارت‌های کسب و کار، مسلما سود بیشتری هم به جیب خواهید زد و پس از آن اخذ اقامت آلمان کار چندان سختی نخواهد بود.

بدانند که حتی اگر مهارت لازم و کافی برای قدرت گرفتن در بازار آلمان را ندارند، باز هم می‌توانند با یادگیری اصول کسب و کار، در کلاس جهانی به رتبه خوبی دست پیدا کنند. با تقویت مهارت‌های کسب و کار، مسلما سود بیشتری هم به جیب خواهید زد و پس از آن اخذ اقامت آلمان کار چندان سختی نخواهد بود.

در این مطلب قصد داریم که خصوصیات و شیوه ورود به هر کدام از مدارس کسب و کار را ذکر کنیم تا آشنایی بیشتری در این زمینه پیدا کنید و بتوانید با خاطری آسوده‌تر وارد فرآیند ثبت شرکت آلمان شوید.

مدرسه کسب و کار WHU VALLENDAR

این مدرسه کاملاً خصوصی است و در سال 1984 توسط اتاق بازرگانی ایالت کوبلنتس تأسیس شد و در ولندر نزدیک کوبلنتس قرار دارد و با 190 دانشگاه در سراسر جهان همکاری دارد.

فرآیند انتخاب در این مدرسه دو مرحله دارد. در مرحله اول دانشجویان بر اساس تجارب تحصیلی یا دستاوردهای شخصی انتخاب می‌شوند و برای رقابت بر سر 200 صندلی آماده شوند. آزمون این مدرسه در مرحله دوم شامل مصاحبه با نمایندگان کسب و کارها و آزمون ریاضی است.

مدرسه کسب و کار HH LEIPZIG

این مدرسه هم خصوصی است که در ساکسونی و در سال 1898 تأسیس شد و یکی از قدیمی‌ترین مدارس کسب و کار در سراسر جهان است. قبلا متقاضیان ثبت شرکت آلمان برای یادگیری مطالب وارد این مدرسه می‌شدند.

این موسسه یکی از موسسات پیشرو در زمینه مدیریت کسب و کار شناخته می‌شود که عمده مطالب آن به زبان آلمانی تدریس می‌شود. توصیه ما به تمامی متقاضیان عزیز ثبت شرکت آلمان این است که قبل از ورود به فرآیند ثبت شرکت، فکری به حال زبان آلمانی خود بکنند؛ زیرا برای اخذ اقامت آلمان به صورت دائم هم به این زبان نیاز خواهند داشت.

سایر موسسات آلمان هم به همین سبک و سیاق و عمدتاً خصوصی هستند. در صورتی که در رابطه با هر کدام از مدارس سوالی دارید، می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

یادگیری راه و روش کسب و کار، لازمه موفقیت متقاضیان ثبت شرکت آلمان

یکی از مواردی که مشاوران مرکز ما برای ثبت شرکت آلمان توصیه می‌کنند این است راز موفقیت هر انسان، افزایش دانش و اطلاعات است. اگر می‌خواهید به عنوان فردی کارآمد و موفق، اقامت آلمان را بگیرید، باید بتوانید روابط خوبی برقرار کنید، همواره به فکر مطالعه و یادگیری باشید، در کسب و کار خود به یک فرد به روز تبدیل شوید و آموختن زبان آلمانی را در اولویت قرار دهید.

در صورت وجود هر گونه سوال در مورد ثبت شرکت و اقامت آلمان با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را از متخصصان ما دریافت کنید. ما همیشه منتظر شنیدن خبرهای خوش موفقیت‌تان هستیم.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ