00989129158913

حوزه پژوهش و توسعه برای ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

این روزها بسیاری از فعالان اقتصادی با مرکز ما تماس می‌گیرند و از مشاوران ما در زمینه ثبت شرکت لهستان در زمینه‌های پژوهشی سوال می‌کنند. توصیه ما به این افراد این است که وارد حوزه پژوهش و توسعه یا اصطلاحاً “R&D”شوند. این حوزه یکی از زمینه‌های کاری مورد حمایت دولت لهستان است و با ثبت شرکت لهستان می‌توانید به رشد و پیشرفت خوبی در این زمینه برسید.

حمایت دولتی برای ثبت شرکت لهستان در حوزه پژوهش و توسعه

بر اساس تعریف دولت، منظور از ثبت شرکت لهستان در حوزه پژوهش و توسعه، راه اندازی شرکت‌هایی است که در زمینه‌های زیر فعالیت کنند:

 • پژوهش‌های بنیادی
 • تحقیقات صنعتی
 • توسعه آزمایشگاهی
 • مطالعات مرتبط با امکان‌سنجی
 • توسعه زیرساخت‌های پژوهش و توسعه برای راه اندازی و توسعه مراکز پژوهش و توسعه

در صورتی که بخواهید در این زمینه کار کنید، لازم است که در ابتدا شرایط لازم برای اخذ اقامت لهستان را فراهم کنید.

هزینه‌های مربوط به ثبت شرکت لهستان در زمینه پژوهش و توسعه

در صورتی که بخواهید ثبت شرکت لهستان را در زمینه پژوهش و توسعه انجام دهید، لازم است از هزینه‌های مربوط به این کسب و کار آگاه باشید. به چند مورد از این هزینه‌ها در زیر اشاره شده است:

 • هزینه‌های شخصی

هزینه‌هایی است که برای استخدام و حقوق‌دهی به پژوهشگران، تکنسین‌ها و سایر کارکنان برای انجام پروژه‌ها پرداخت می‌گردد.

 • هزینه‌ مربوط به بخش‌های قرارداد فرعی برای کارهای پژوهش و توسعه درون پروژه‌ها
 • هزینه ابزارها، تجهیزات و حقوق مالکیت معنوی برای پروژه‌ها
 • هزینه ساخت و ساز و زمین برای انجام پروژه‌ها
 • هزینه فرسودگی تجهیزات و لوازمی که در پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • هزینه‌های غیرمستقیم مرتبط با پروژه و مدیریت آن

مزایای شرکت‌های فعال در بخش پژوهش و توسعه

در صورتی که بخواهید شرکت خود را در بخش پژوهش و توسعه راه اندازی کنید، از تخفیف‌های مالیاتی برخوردار خواهید شد. از نظر مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد شرکت مشمول این تخفیف‌ها خواهید شد. سرمایه گذاران خارجی می‌توانند با موفقیت در زمینه پژوهش و توسعه، اقامت لهستان را دریافت نمایند.

لزوم اخذ اقامت لهستان برای تمامی اعضای تیم پژوهش و توسعه

در صورتی که تمامی اعضای تیم پژوهش و توسعه، خارجی باشند، برای انجام امور کاری خود باید اقامت لهستان را دریافت نمایند. از آنجا که لهستان یکی از کشورهای اتحادیه اروپاست، اعضا می‌توانند پژوهش‌های خود را در کشورهای سراسر این اتحادیه انجام دهند و هیچ محدودیتی از لحاظ منطقه‌ای و موضوعی نخواهند داشت.

در صورتی که قصد دارید فعالیت خود در حوزه پژوهش و توسعه را توسعه دهید، با استفاده از شماره‌های تماس مندرج در سایت با تیم ما تماس بگیرید و مشاوره‌های لازم در این زمینه را از مشاوران ما دریافت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ