Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت لهستان با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی

یکی از حوزه‌های جدیدی که کارآفرینان در حال کار بر روی آن هستند، فروشگاه‌های اینترنتی است. یکی از کارهایی که می‌توان از طریق آن به اقامت لهستان رسید، ثبت شرکت در زمینه فروشگاه‌های آنلاین است. دولت آنلاین همواره در پی کارآفرینانی بوده است که بتوانند کار خود را از طریق خلاقیت و نوآوری به پیش ببرند. ثبت شرکت لهستان با ترکیب نوآوری و خلاقیت می‌تواند درآمد خوبی حاصل کند.

مزایای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در لهستان

کارآفرینان می‌توانند از طریق ثبت شرکت لهستان و با راه اندازی فروشگاه‌های اینترنتی، محصولات متنوع و گوناگونی را به فروش برسانند. این گونه فروشگاه‌ها مزایای خاص خود را دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش قیمت محصولات
  • ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان جهت عرضه محصولا با کیفیت و پایین آوردن قیمت اولیه
  • امکان عرضه انواع و اقسام محصولات و خدمات
  • امکان اخذ اقامت لهستان در صورت سودآور بودن کسب و کار و رفع نیازهای مردم
  • امکان صادرات و واردات از کشورهای مختلف اتحادیه اروپا با کمترین هزینه

نحوه ثبت شرکت لهستان از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در صورتی که متقاضی ثبت شرکت لهستان از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید، باید در گام نخست یک نام دامنه از مراکز مربوطه خریداری کنید و فروشگاه آنلاین خود را رسماً ثبت کنید. سپس باید مجوزهای مربوطه برای استفاده از خدمات حمل و نقل و ارسال را بگیرید. در صورتی قصد دارید از کشورهای دیگر، محصولی را وارد کنید یا به کشورهای دیگر صادر کنید، هم باید مجوزهای مربوطه را دریافت کنید.

لهستان با برخورداری از یک اقتصاد قدرتمند، این امکان را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است که با ثبت شرکت لهستان، کسب و کار خود را داشته باشند. نوآوری در محصولات و خدمات، رمز موفقیت سرمایه گذاران خارجی و کلید رسیدن آنها به اقامت لهستان به صورت دائم است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ