00989129158913

ثبت شرکت لهستان با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از حوزه‌های جدیدی که کارآفرینان در حال کار بر روی آن هستند، فروشگاه‌های اینترنتی است. یکی از کارهایی که می‌توان از طریق آن به اقامت لهستان رسید، ثبت شرکت در زمینه فروشگاه‌های آنلاین است. دولت آنلاین همواره در پی کارآفرینانی بوده است که بتوانند کار خود را از طریق خلاقیت و نوآوری به پیش ببرند. ثبت شرکت لهستان با ترکیب نوآوری و خلاقیت می‌تواند درآمد خوبی حاصل کند.

مزایای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در لهستان

کارآفرینان می‌توانند از طریق ثبت شرکت لهستان و با راه اندازی فروشگاه‌های اینترنتی، محصولات متنوع و گوناگونی را به فروش برسانند. این گونه فروشگاه‌ها مزایای خاص خود را دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش قیمت محصولات
  • ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان جهت عرضه محصولا با کیفیت و پایین آوردن قیمت اولیه
  • امکان عرضه انواع و اقسام محصولات و خدمات
  • امکان اخذ اقامت لهستان در صورت سودآور بودن کسب و کار و رفع نیازهای مردم
  • امکان صادرات و واردات از کشورهای مختلف اتحادیه اروپا با کمترین هزینه

نحوه ثبت شرکت لهستان از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در صورتی که متقاضی ثبت شرکت لهستان از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید، باید در گام نخست یک نام دامنه از مراکز مربوطه خریداری کنید و فروشگاه آنلاین خود را رسماً ثبت کنید. سپس باید مجوزهای مربوطه برای استفاده از خدمات حمل و نقل و ارسال را بگیرید. در صورتی قصد دارید از کشورهای دیگر، محصولی را وارد کنید یا به کشورهای دیگر صادر کنید، هم باید مجوزهای مربوطه را دریافت کنید.

لهستان با برخورداری از یک اقتصاد قدرتمند، این امکان را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است که با ثبت شرکت لهستان، کسب و کار خود را داشته باشند. نوآوری در محصولات و خدمات، رمز موفقیت سرمایه گذاران خارجی و کلید رسیدن آنها به اقامت لهستان به صورت دائم است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ