Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت لهستان انتخابی هوشمندانه

اگر نگاهی به رتبه بندی کشورها از لحاظ سرمایه گذاری بیندازید، به وضوح خواهید دید که لهستان یکی از کشورهای پیشتاز در زمینه سرمایه گذاری محسوب می‌شود و به همین خاطر بسیاری از سرمایه گذاران خارجی با ثبت شرکت لهستان، از مزایای این کشور بهره‌مند می‌شوند.

با وجود اینکه بحران‌های اقتصادی در جهان امروز دامن بسیاری از کشورهای جهان را گرفته است، ولی لهستان به خاطر سلامت اقتصادی و شفافیت قواعد و اصول مالی توانسته است، یک سیستم مالی و اقتصادی قدرتمند را پایه‌گذاری کند و جایگاه خود را از لحاظ اقتصادی روز به روز بهبود ببخشد. در حال حاضر ثبت شرکت لهستان به عنوان یک حرکت هوشمندانه در زمینه سرمایه گذاری شناخته می‌شود؛ زیرا کسب و کار در این کشور می‌تواند به سود خوبی منتهی شود و حتی در صورت موفقیت، اخذ اقامت لهستان هم چندان دشوار نخواهد بود.

رتبه بندی کشورها از نظر سرمایه گذاری در آنها

اخیراً اخبار آمار و ارقامی ارائه داد که در آن رتبه بندی کشورها از نظر سرمایه گذاری در آنها مشخص شده بود. در این رتبه بندی، کشوری که در رده بالاتری قرار می‌گرفت، برای سرمایه گذاری بهتر بود. قصد داریم که در این مطلب بخشی از آن رتبه بندی را مشاهده کنیم:

  1. فیلیپین
  2. اندونزی
  3. لهستان
  4. مالزی
  5. سنگاپور
  6. استرالیا
  7. اسپانیا
  8. تایلند
  9. هند
  10. عمان

ثبت شرکت لهستان؛ راهی برای بهره‌مندی از مزایای اجتماعی این کشور

با توجه به این رتبه بندی که در سال 2018 انجام شد، مسلما در سال‌های آینده سیل سرمایه گذاران برای ثبت شرکت لهستان به سوی این کشور روانه خواهد شد و اقامت لهستان را خواهند گرفت. با اخذ اقامت لهستان، سرمایه گذاران می‌توانند خانواده‌های خود را هم به لهستان بیاورند و از تحصیل رایگان، مزایای اجتماعی و غیره بهره‌مند شوند.

رابطه تجاری نزدیک لهستان و آلمان

دو کشور لهستان و آلمان روابط تجاری نزدیکی با هم دارند و از مزایای تجاری و اقتصادی یکدیگر نفع می‌برند. در صورتی که بتوانید ثبت شرکت لهستان را انجام دهید، به راحتی می‌توانید خدمات و محصولات خود را به آلمان هم صادر نمایید. با ورود به بازار آلمان، می‌توانید با سایر شرکت‌های مشابه خودتان، ارتباط برقرار کنید و به این کشورها نیز صادرات انجام دهید.

با صادرات به کشورهای مختلف سود خوبی خواهید برد و می‌توانید به راحتی اقامت لهستان را دریافت نمایید. در صورتی که به دنبالر هستید و می‌خواهید پس از موفقیت در این زمینه، اقامت لهستان را برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید، با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید، با کارشناس ما مشورت کنید، ابهامات خود را مطرح کنید و با قدرت وارد مسیر موفقیت شوید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ