00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه پژوهش و توسعه، ارتباطات و فناوری اطلاعات

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در صورتی که تخصص وارد شدن به حوزه پژوهش و توسعه را دارید یا قصد دارید استارتاپی در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات راه بیندازید، پیشنهاد ما به شما این است که این کار را از طریق ثبت شرکت اسلواکی انجام دهید. دولت اسلواکی، به شدت به نوآوری و استارتاپ‌ها علاقه دارد و به همین خاطر زیرساخت‌های لازم برای ارائه اقامت اسلواکی به افراد مستعد و توانمند را فراهم کرده است.

پیشنهاد ما: ثبت شرکت اسلواکی در حوزه‌‌های دانش‌بنیان

امروزه بسیاری از کشورهای توسعه یافته از جمله اسلواکی، به دنبال جذب و متمایل کردن سرمایه گذاران خارجی به ثبت شرکت اسلواکی در حوزه‌های دانش‌بنیان هستند. پژوهش و توسعه، ارتباطات و فناوری اطلاعات زمینه‌هایی است که تا سال 2020 به شدت فراگیر خواهد شد و به همین خاطر ثبت شرکت اسلواکی در این زمینه‌ها می‌تواند با سود خوبی همراه باشد.

در آینده نزدیک، بخش‌های دانش‌بنیان این کشور به سمت ارزش افزوده بیشتری خواهد رفت و محصولات و خدمات این بخش‌ها به کارآمدی و بهره‌وری بیشتری خواهد رسید.

تمرکز اسلواکی برای فناوری اطلاعات روی چه بخش‌هایی است؟

اسلواکی اخیراً به این فکر افتاده است که شرکت‌های بزرگ فناوری را به این کشور دعوت کند و آنها را ترغیب به ثبت شرکت اسلواکی نماید. اگر بخواهیم به چند مورد از مهمترین بخش‌های فناوری اطلاعات اشاره کنیم، می‌توان بخش‌های زیر را نام برد:

  • ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)
  • مرکز خدمات مشترک (SSC)
  • پروژه‌های تحقیق و توسعه برای شرکت‌های مختلف (R&D)

سایر اقدامات اسلواکی برای جذب سرمایه گذاران خارجی به ثبت شرکت اسلواکی

پارک‌های علم و فناوری و مراکز پژوهشی زیادی در اسلواکی ساخته شده است که هدف از تأسیس آنها کمک به سرمایه گذاران بوده است. همچنین دولت اسلواکی امکان دریافت اقامت اسلواکی را هم برای سرمایه گذاران فعال در زمینه‌های مذکور فراهم کرده است.

امکان استفاده از وام‌های دولتی هم برای این دسته از افراد فراهم شده است. در صورتی که بتوانید رشد خوبی در کسب و کار خود داشته باشید می‌توانید اقامت اسلواکی را برای اعضای خانواده خود هم بگیرید و از این طریق از مزایای این کشور استفاده کنید.

در صورتی که در مورد سایر مزایای تأسیس شرکت‌های دانش‌بنیان در این کشور ابهام یا سوالی دارید، می‌توانید سوال خود را از متخصصان ما بپرسید. نحوه دریافت اقامت اسلواکی، صادرات و واردات از کشورهای اتحادیه اروپا و خارج از اتحادیه اروپا، مزایای تحصیلی و حقوقی برای فرزندان سرمایه گذار و غیره، سوالاتی است که به صورت معمول از مشاوران ما پرسیده می‌شود. در صورت وجود هر سوال، با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید. افتخار ما، بودن در کنار شما در جاده موفقیت است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

09129158913 (واتساپ دفتر اروپا)Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ