00989129158913

چگونه پس از ثبت شرکت اروپا، سهم بیشتری از بازار را از آن خود کنیم؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کارآفرینان و سرمایه‌گذاران مختلف پس از این‌که کسب و کار خود را در اروپا راه اندازی می‌کنند و در واقع فرآیند ثبت شرکت اروپا را پشت سر می‌گذارند به دنبال رشد و ارتقا هستند و می‌خواهند فروش خوبی داشته باشند اما این فروش خوب ساده و آسان نیست و نیاز به تلاش دارد. در مطلب دیگری به مسئله «فرمول موفقیت پس از ثبت شرکت اروپا» پرداختیم که می‌تواند کمک خوبی به شما بکند.

در صورتی که کارآفرین بتواند سهم خود را از بازار افزایش دهد و کسب و کار خود را رشد دهد، در واقع توانسته است که اعتماد مشتریان را جلب کند و این در واقع برابر با اخذ آسان اقامت اروپا است. در این مطلب می‌توانید نحوه افزایش سهم بازار را آموزش ببینید و بفهمید که چگونه می‌توانید پس از ثبت شرکت اروپا، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهید.

سهم بازار چگونه افزایش می‌یابد؟

شرکت‌ها می‌توانند سهم خود را از بازار از طری نوآوری، تقویت روابط خود با مشتری، استفاده از شیوه‌های کاری هوشمندانه و دنبال کردن اقدامات رقبا و انجام دادن کارهای بهتر و کامل‌تر نسبت به آن‌ها افزایش می‌یابد.

سهم بازار در واقع درصدی از کل بازار است که یک شرکت با تکیه بر محصولات و خدمات خود در اختیار دارد. وقتی بتوانید پس از ثبت شرکت اروپا، محصولاتی متنوع و مفید به بازار عرضه کنید، سهم شما از بازار بیشتر می‌شود و افزایش سهم مقدمه‌ای برای رسیدن به اقامت اروپا است.

سهم بازار چگونه محاسبه می‌شود؟

اگر می‌خواهید سهم خود را از بازار بالا ببرید، باید بدانید که این سهم چگونه محاسبه می‌شود. وقتی درصد فروش یا درصد واحدهایی که یک سازمان در بازار دارد را محاسبه کنید، می‌توانید این درصد را به دست آورید. فرض کنید که فرآیند ثبت شرکت اروپا را به اتمام رسانده‌اید و وارد کسب و کار شده‌اید. اگر شرکت شما در سال یک میلیون فروش دارد و کل فروش سالیانه در صنعت کاری شما، 100 میلیون دلار باشد، سهم شرکت شما از بازار 1 درصد است.

وقتی سهم بازار بالاتر می‌رود، در واقع شرکت شما به یک مزینت رقابتی دست پیدا می‌کند و می‌توانید با اعتباری که کسب کرده‌اید، مواد را با قیمت پایین‌تر از تأمین‌کننده بخرید و با قیمت بالاتر به مشتریان بفروشید و از این جا رسیدن به ثروت و اقامت اروپا آغاز می‌شود.

ثبت شرکت اورپا با هدف رسیدن به سهم حداکثری از بازار

اگر می‌خواهید سهم خود را از بازار افزایش دهید، اروپا همان جایی است که بسترهای لازم را برای شما فراهم می‌کند. کافی است مصمم باشید و در این مسیر گام بردارید. نگران چیزی نباشید. مرکز با مشاوران بی‌همتای خود در زمینه موفقیت در کسب و کار به شما مشاوره‌های لازم را خواهد داد و همچنین تمام مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت اروپا را هم بر عهده خواهد گرفت. کافی است با ما تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ