00989129158913

شرایط کشورهای مختلف برای ثبت شرکت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

امنیت و شرایط مطلوب اقتصادی در اروپا موجب شد که بسیاری از افرادی که در کشورهای مختلف جهان زندگی می‌کنند، به فکر ثبت شرکت اروپا بیفتند. کشورهای مختلف اروپا در تلاش هستند که شرایط را برای اخذ اقامت اروپا تسهیل کنند تا افراد بیشتری بتوانند در این کشورها سرمایه گذاری کنند و با فراغ بال مراحل ثبت شرکت اروپا را طی کنند.

ثبت شرکت اروپا و ورود به قاره سبز

در کشورهای مختلف اروپایی شرایط گوناگونی برای ثبت شرکت وجود دارد. این شرایط به لحاظ مالیات، دانش و مهارت، حداقل بودجه لازم برای ثبت شرکت و همچنین مدت زمان لازم برای اخذ اقامت متفاوت است. متقاضیان اخد اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت می‌توانند شرایط برخی از کشورهای اروپایی را در زیر مطالعه کنند تا بتوانند فرآیند ثبت شرکت اروپا را با آگاهی بیشتری پی بگیرند.

موارد مهم ثبت شرکت اروپا

  • متقاضیان ثبت شرکت اروپا، دقت بفرمایید که راه اندازی و گسترش فعالیت اقتصادی در اروپا مانند کشور ایران نیست. این باور می‌تواند مخرب باشد و مشکلاتی را برای سرمایه گذار فراهم کند. برای ثبت شرکت اروپا باید استانداردهای این قاره را به طور کامل رعایت کرد. بهتر است که قبل از هر کاری با یک مشاور خبره در زمینه ثبت شرکت اروپا مشورت کرد.
  • کدام کشور اروپایی برای کسب و کار شما مناسب‌تر است؟  کدام کشور می‌تواند اخذ اقامت اروپا را برای شما آسان‌تر کند. سعی کنید بهترین موقعیت مکانی را برای دفتر و شرکت خود پیدا کنید؛ چون این عامل واقعاً اهمیت دارد.
  • مالیات کشور مقصد را بررسی نمایید، بعضی از کشورها در اروپا مالیات سنپسن دارند و در عین حال بعضی مالیات کم و مناطق معاف از مالیات دارند.
  • سود مورد نظر برای یک شرکت موفق از دید دولت آن کشئر را بررسی کنید. کشوری را انتخاب کنید که سود سالانه کمتری انتظار داشته باشد .
  • بررسی بفرمایید کدام کشورها برای شرکت های ایرانی حساب بانکی بدون مشکل باز می کنند.

ثبت شرکت در آلمان

یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که به لحاظ اقتصادی، ثبات و دوام بی‌نظیری دارد و افراد در صورت داشتن مهارت لازم و منابع مالی مربوطه، شرکت مد نظر خود را در این کشور ثبت کنند و پس از5 سال اقامت موقت، در صورت سودآور بودن شرکت، وارد فرآیند اخذ اقامت دائم شوند. سود مورد انتظار ذولت در این کشور بالا است برای کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در اتریش

اتریش هم یکی کشورهای اروپایی جز پیمان شنگن است که به لحاظ اقتصادی قدرت بالایی دارد و افراد در صورت داشتن منابع مالی مربوطه، شرکت خود را در این کشور ثبت کنند و پس از5 سال اقامت موقت، در صورت سودآور بودن شرکت، می توانند اقامت دائم  دریافت کنند. سود مورد انتظار دولت در این کشور بالا است و به منظور کسب اطلاع بیشتر در مورد قوانین بانکی این کشور با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در سوئد

سوئد یکی از کشورهایی است که برای اخذ اقامت، کمی سخت می‌گیرد و افراد را ملزم می‌کند که برای گرفتن اقامت، حداقل 50 درصد از سهام شرکت را داشته باشند و سودآوری شرکت نزد دولت سوئد اثبات شود.

ثبت شرکت در انگلستان

افرادی که به دنبال ثبت شرکت اروپا هستند، ممکن است بخواهند انگلستان را برای ادامه فعالیت‌های خود انتخاب کنند ولی باید از شرایط کسب و کار و ثبت شرکت در این کشور اطلاعات کافی داشته باشند. افرادی که بخواهند شرکت خود را در انگلستان ثبت کنند، باید حداقل 200000 پوند سرمایه اولیه داشته باشند و در گام بعدی بتوانند شهروندان یا افراد مقیم در این کشور را به استخدام خود درآورند. دقت بفرمایید مالیات انگلستان بالا است.

ثبت شرکت در لهستان

لهستان یکی از کشورهایی است که سرمایه کم نیاز دارد و سریع اقامت دایم می‌دهد و همچنین مالیات پایین دارد. به راحتی خواهید توانست با داشتن سرمایه  نه چندان بالا و ثبت شرکت، کسب و کار خود را راه اندازی کنید. در زمینه حساب بانکی هم خوشبختانه برای ایرانی ها مشکلی وجود ندارد و این کشور مراودات تجاری خوبی با ایران دارد.

ثبت شرکت در اسلواکی

اسلواکی  یکی از کشورهایی است که سرمایه کم نیاز دارد و سریع اقامت دایم می‌دهد و مانند لهستان همچنین مالیات پایین دارد ولی رشد اقتصادی آن از لهستان پایین تر و دسترسی به آب آزاد برای جذب بهتر شرکت های تجاری ندارد. به راحتی خواهید توانست با داشتن سرمایه  نه چندان بالا و ثبت شرکت، کسب و کار خود را راه اندازی کنید. حتما با مشاوران ما در زمینه افتتاح حساب بانکی شرکت در این کشور مشورت دریافت کنید.

مزایای ثبت شرکت اروپا

اگر به دنبال فعالیت اقتصادی سودآور هستید، بدانید که با ثبت شرکت اروپا به این هدف دست خواهید یافت ولی باید تلاش خود را به کار ببندید که سودآوری شرکت خود را اثبات کنید؛ چون دولت‌های اروپایی فقط به دنبال افرادی هستند که این مهم را برآورده کنند.

یکی از مزایای ثبت شرکت در کشورهای اروپایی، ساده بودن اخذ اقامت اروپا است. در کنار آن در زمینه مالیات، کمک‌های مالی، کمک به مهاجرت خانواده تأسیس‌کننده کسب و کار، امنیت اقتصادی  و مالی، رشد راحت کسب و کار و عدم وجود مشکل به لحاظ زبانی هم مهم هستند.

در تمامی کشورهای اروپایی، امکان یادگیری زبان آن کشور وجود دارد و در کنار آن در تمامی کشورها کم و بیش امکان برقراری ارتباط به زبان انگلیسی وجود دارد. یکی از نکاتی که وجود دارد این است که کشورها برای دادن مجوز اقامت به زبان هم توجه می‌کنند. اخذ اقامت اروپا از طریق شرکت، یکی از ساده‌ترین اشکال ورود به قاره سبز است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ