00989129158913

ثبت شرکت اروپا؛ راهکاری برای برون‌رفت از تنگنای اقتصادی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

چندی پیش یکی از مراجعان عزیز برای ثبت شرکت اروپا به مرکز ما مراجعه کرده بود. وی پس از مطرح کردن مشکل خود، به مشاوران نخبه ما ارجاع داده شد تا بتوانند با مشارکت وی، راهکاری مناسب برای حل مسئله این شخص محترم پیدا کنند.

بیان مسئله

این شخص در بیان مسئله خود اذعان داشت: «چند سالی است که در صنعت مشغول به کار هستم و تا مدتی پیش درآمد نسبتاً خوبی داشتم ولی متأسفانه اکنون با مشکلاتی روبرو شده‌اند و مشکلات و نوسانات اقتصادی، کسب و کار من را هم با معضل مواجه کرده است. لطفا راهکاری به من پیشنهاد دهیم. به نظرتان خوب نیست که کسب و کار خود را با ثبت شرکت اروپا ادامه دهم؟ اگر چنین تصمیمی داشته باشم، چگونه می‌توانم اقامت اروپا را دریافت کنم؟»

پاسخ مشاوران ما: ثبت شرکت اروپا بهترین گزینه است

مشاوران ما با این دوست عزیز صحبت کردند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که در حال حاضر صنایع، رشد خوبی در اروپا دارند و در صورتی که این فرد, به فکر توسعه کسب و کار خود در کشورهای دیگر و در اندیشه برون‌رفت از این وضعیت نامناسب اقتصادی است، می‌تواند با ثبت شرکت اروپا، خود را به ساحل نجات برساند.

مشاوران ما به وی گفتند که می‌توانند بهترین کشور اروپایی برای کسب و کار وی را مشخص کنند. طرح کسب و کار، طرح توجیه اقتصادی و موارد لازم را با مشورت او تکمیل کنند و مقدمات ثبت شرکت اروپا را فراهم نمایند. پس از اتمام فرآیند ثبت شرکت اروپا، متخصصان ما برای گرفتن محل کار نیز در کنار او خواهند بود و مشاوره‌های لازم را به وی ارائه خواهند داد.

پس از اتمام مراحل فرد می‌تواند به کشور اروپایی منتخب مهاجرت کند و فرآیند کسب و کار خود را انجام دهد. در صورتی که این شخص در کسب و کار خود موفق باشد، می‌تواند اقامت اروپا را دریافت نماید. متخصصان ما برای اخذ اقامت اروپا هم در کنار متقاضیان عزیز خواهند بود.

دریافت اقامت اروپا به صورت دائم از طریق ثبت شرکت در کنار ما

متخصصان ما به این مراجعه کننده عزیز اعلام کردند که برای دریافت اقامت اروپا به صورت موقت و دائم، در کنار این شخص خواهند بود و تمامی مقدمات لازم را برای وی فراهم خواهند کرد و نیازی به هیچ‌گونه نگرانی نیست.

 ثبت شرکت اروپا و اقامت در قاره سبز، تخصص ماست. با شماره‌های تماس ما تماس بگیرید و هرگونه سوالی در این زمینه دارید، مطرح بفرمایید تا مشاوران ما، بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ