ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

بازاریابی موفق پس از ثبت شرکت اروپا

موارد بحث شده

امروزه کسب وکارهای مختلف در تمامی دنیا برای اینکه بتوانند رشد و رونق جدی و اساسی در فرآیند کاری خود ایجاد کنند، از روش‌های به روز و مناسب بازاریابی استفاده می‌کنند. افرادی که وارد فرآیند ثبت شرکت اروپا می‌شوند، ما در همان گام نخست به آنها تاکید داریم که برای رشد و رونق کسب وکار باید با بهترین شیوه‌های بازاریابی آشنا شوند.

قبل از ثبت شرکت اروپا، بازارهای اروپا را مطالعه کنید

بازاریابی موفق در اروپا، فروش شما را به شکل چشم‌گیری بالا می‌برد و امکان اخذ اقامت اروپا را برای شما فراهم می‌کند. استفاده از یک روش خاص بازاریابی در تمامی صنایع، برای تمامی محصولات و در تمامی نقاط جهان به هیچ عنوان درست نیست.

قبل از اینکه وارد فرآیند ثبت شرکت اروپا شدید، بازارهای اروپا را به صورت صحیح و کامل مطالعه کنید. کسب اطلاعات در مورد این بازارها به شما این اختیار را می‌دهد که بهترین شیوه بازاریابی را متناسب با محل کار و نوع فعالیت خود تعیین کنید.

در هنگام بازاریابی، به چه مواردی باید توجه کرد؟

اگر قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت اروپا شوید و پس از آن یک بازاریابی موفق را آغاز کنید، باید یک سری موارد را رعایت کنید تا استراتژی بازاریابی‌تان به بهترین شکل جلو رود و به موفقیت برسد در زیر به چند مورد از مواردی که باید برای داشتن بازاریابی موفق رعایت کنید، اشاره شده است:

  • تفاوت‌های فرهنگی را جدی بگیرید و ببینید که فرهنگ مردم چه می‌خواهد
  • بهترین زبان ممکن را به کار برید. برای اینکه بتوانید در بازاریابی خود موفق شوید، باید تسلط کافی به زبان کشور اروپایی داشته باشید تا بتوانید به بهترین زمان ممکن، محصول یا خدمات خود را به فروش برسانید. تسلط به زبان برای اخذ اقامت اروپا هم مفید است.
  • اعتماد مشتری را جلب کنید. تنها راه برای رسیدن به فروش بالا و استثنایی، جلب رضایت مشتریان است. جلب رضایت و اعتماد مشتری باعث می‌شود که کسب و کارتان در طی یک مدت کوتاه، بیشترین رشد ممکن را بکند و رشد کسب وکار بهترین راه برای اخذ اقامت اروپا است. هرگاه دیدید که مشتری دارد به شما اعتماد می‌کند بدانید که روشی که برای بازاریابی در پیش گرفته‌اید، مفید است.
  • سعی کنید به بهترین و قانونی‌ترین شکل ممکن کار کنید. اگر به دنبال رشد و موفقیت هستید، باید به صورت کامل به قوانین احترام بگذارید. اخذ اقامت اروپا منوط به رعایت موازین قانونی است. پس از ثبت شرکت اروپا تمام تمرکز خود را روی حفظ در رعایت قوانین بگذارید.

اگر شما هم به دنبال راه‌اندازی کسب وکار در اروپا هستید، می‌توانید با شماره‌های تماس مرکز، تماس بگیرید و با مشاوران برجسته ما در مورد نحوه کار خود مشورت کنید. ما در تمام مراحل ثبت شرکت اروپا و اخذ اقامت در کنارتان خواهیم بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

بازاریابی موفق پس از ثبت شرکت اروپا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights