00989129158913

ثبت شرکت اتریش برای تقویت بخش‌های ضعیف این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اتریش یکی از کشورهایی که کمترین نرخ بیکاری و بیشترین نرخ رشد دارد و به خاطر این اقتصاد پررونق، بسیاری از مردم این کشور از نظر وضعیت زندگی و معیشت در جایگاه خوبی قرار دارند  و گزارش شادی جهانی که در سال 2018 منتشر شد، نشان داد که مردم اتریش، رتبه 12 جهان را از نظر شادی و خوشحالی دارند. به همین خاطر بسیاری از سرمایه گذاران علاقمند به ثبت شرکت اتریش هستند.

در صورتی که شهروند منطقه اقتصادی اروپا هستید، برای ورود به این کشور احتیاجی به ویزا ندارید ولی در صورتی که قصد دارید ثبت شرکت اتریش را انجام دهید، برای ماندن در این کشور و لذت بردن از مزایای زندگی در آن، نیاز است که اقامت اتریش را دریافت کنید.

برای اخذ اقامت اتریش به صورت دائمی لازم است که زبان آلمانی را به خوبی بلد باشید؛ چون زبان رسمی این کشور محسوب می‌شود. البته زبان انگلیسی هم یکی از اصلی‌ترین زبان‌هایی است که در این کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای اینکه بتوانید ثبت شرکت اتریش را به درستی انجام دهید و در یک زمینه درست سرمایه گذاری کنید، احتیاج است که حوزه‌های پررونق این کشور را بشناسید و بدانید که این کشور به چه کارهایی نیاز دارد.

حوزه‌های پررونق برای ثبت شرکت اتریش

بسیاری از سرمایه گذاران تمرکز خود را بر بخش‌های پررونق این کشور می‌گذارند و ثبت شرکت اتریش را در حوزه‌های زیر انجام می‌دهند و بسیاری از آنها هم موفق می‌شوند و در نهایت به ثروت خوبی دست می‌یابند و اقامت اتریش را هم دریافت می‌کنند. در زیر به چند مورد از این بخش‌ها اشاره شده است:

  • مواد شیمیایی و فلزات
  • الکترونیک
  • صنایع غذایی
  • ماشین آلات
  • خودروسازی

در صورتی که وارد حوزه‌های بالا شوید و ثبت شرکت اتریش را در این زمینه‌ها انجام دهید، لازم است که بتوانید با رقبای ریشه‌دار و قدرتمند رقابت کنید ولی یک سری از حوزه‌ها هستند که پیشرفت کمی در آنها صورت گرفته است که قصد داریم به آنها هم اشاره کنیم.

تأسیس شرکت در اتریش در چه حوزه‌هایی بهتر است؟

بهتر است شرکت خود را در حوزه‌هایی تأسیس کنید که رقبای کمتری داشته باشید و آن حوزه هنوز در اتریش قدرت زیادی نداشته باشد. در زیر به جند مورد از این زمینه‌ها اشاره شده است:

  • نجاری و فعالیت در زمینه چوب
  • پردازش داده
  • شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرستاری
  • شرکت فعال در زمینه مهندسی مکانیک
  • شرکت فعال در زمینه مهندسی مکانیک

در صورتی که بتوانید در حوزه‌های مورد نیاز، فعالیت کنید به راحتی می‌توانید اقامت اتریش را دریافت کنید و از مزایای رفاهی این کشور بهره‌مند شوید. شرط موفقیت در اتریش این است که نیازهای این کشور را شناسایی کنید و در آن زمینه اقدام به ثبت شرکت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اتریش  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ