00989129158913

ثبت شرکت آلمان در زمینه صادرات و واردات

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از مسیرهایی که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی دنبال می‌کنند، ثبت شرکت آلمان و ورود به حوزه صادرات و واردات در این کشور است. با ورود به این زمینه می‌توانید محصولات شرکت‌های مختلف را از آلمان صادر کنید و یا اینکه با شرکت‌های مختلف توافق نمایید و مواد اولیه آنها را از کشور مبدأ وارد کنید.

توصیه ما برای موفقیت بیشتر در زمینه کاری

توصیه ما این است که برای فعالیت در زمینه صادرات و واردات بهتر است، اقامت آلمان را دریافت کنید تا بتوانید از مسائل زیر بهره‌مند شوید:

  • برقراری ارتباط با شرکت‌های مختلف برای انجام امور صادرات و واردات
  • انجام بازاریابی و آشنایی با افراد مختلف در آلمان
  • توانایی در برقراری ارتباط با سازمان‌های دولتی آلمان جهت پیگیری موارد اداری مرتبط با صادرات و واردات
  • توانایی در اخذ اقامت آلمان به صورت دائم

موارد لازم برای ثبت شرکت آلمان در زمینه بازرگانی

تجربه کاری

یکی از مواردی که برای ثبت شرکت آلمان در زمینه صادرات و واردات مورد نیاز است، تجربه کاری است. باید بتوانید تجارب کاری خود را به صورت ترجمه‌شده به وزارت صنایع آلمان ارائه نمایید. ورود به چنین حوزه حساسی و ثبت شرکت آلمان در این زمینه، مستلزم آشنایی کامل با ترفندها و اصول تجارت و بازرگانی است.

منابع مالی کافی

مورد دوم این است که ممکن است برای ثبت شرکت آلمان در این زمینه، با مشکلات مالی مواجه شوید و به همین خاطر باید منابع لازم برای شروع این کار و همچنین دادن مخارج کارکنان و هزینه‌های جاری شرکت را داشته باشید و قبل از ثبت شرکت، این مبلغ را در بانک‌ها سپرده گاری کنید.

آشنایی با قوانین تجاری و کاغذبازی در کشورهای مختلف

برای فعالیت در زمینه صادرات و واردات باید آشنایی کافی با قوانین تجاری و گمرکی کشورهای مختلف داشته باشید و بدانید که بوروکراسی در هر کشور به چه شکل است.

تسلط کامل بر بازار برای موفقیت

یکی از موارد لازم برای رسیدن به موفقیت در زمینه تجارت، آشنایی کامل به بازار کشور مبدأ یا مقصد است. ممکن است یک کشور، کلای دارای یک استاندارد خاص را بپذیرد ولی کشور دیگر آن استاندارد را قبول نداشته باشد.

اطلاعات از مسائل مالیاتی و گمرکی

یکی از مهم‌ترین مسائل در زمینه ثبت شرکت آلمان، اطلاع از مسائل گمرکی و مالیاتی است. برخی از کشورها برای برخی کالاها، چیزی تحت عنوان مالیات در نظر نمی‌گیرند. از طرفی ممکن است از نظر گمرکی برای صادر کردن یک محصول به یک کشور، مسائلی داشته باشید که با اطلاع از نحوه حل آن مسائل به مشکلی برنخواهید خورد.

یورو اقامت؛ همراه همیشگی شما برای ثبت شرکت و اقامت آلمان

یورو اقامت با برخورداری از متخصصان و وکلای خبره می‌تواند در امور مربوط به ثبت شرکت و اقامت آلمان و سایر کشورهای اروپایی به شما کمک کند. کافی است با شماره تلفن‌های درج‌شده در سایت تماس حاصل نمایید و سوالات خود را در مورد ثبت شرکت در آلمان در حوزه صادرات و واردات مطرح نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ