00989129158913

ثبت شرکت آلمان در حوزه مواد غذایی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

صنایع غذایی آلمان یکی از شکوفاترین و فعال‌ترین حوزه‌های اقتصادی این کشور است و به همین خاطر بسیاری از سرمایه گذاران در تلاش هستند که بتوانند ثبت شرکت آلمان را در حوزه‌های مختلف صنایع غذایی انجام دهند. این حوزه برای سرمایه گذاران خارجی بسیار جذاب است؛ زیرا می‌توانند غذاهای کشور خود را از طریق ثبت شرکت آلمان به جهان معرفی کنند.

صنایع غذایی ؛ یک صنعت ناب برای ثبت شرکت آلمان

اگر در کشور خود در زمینه غذا، رستوران و مواد غذایی اولیه فعالیت دارید، ما بهترین شرایط را برای شما فراهم کرده‌ایم که بتوانید ثبت شرکت آلمان را در این حوزه انجام دهید. به طور مثال، اگر رستورانی در آلمان تأسیس کنید و غذاهای کشور خود را در آن طبخ کنید، علاوه بر اینکه هموطنان خود را در آلمان جذب می‌کنید، می‌توانید بسیاری از مردم آلمان را هم به غذای خود مشتاق و علاقمند کنید.

کشور آلمان پر از مهاجر است که از انواع کشورهای دنیا وارد این کشور شده‌اند و ثبت شرکت آلمان در زمینه غذا می‌تواند اولین گام برای رسیدن به اقامت آلمان به صورت دائم باشد؛ زیرا بسیاری از سرمایه گذاران تلاش می‌کنند که بر اساس طرح‌های توجیه اقتصادی جلو بروند و به دولت این کشور اثبات کنند که می‌توانند از طریق ثبت شرکت آلمان، ارزش افزوده خوبی به این کشور بدهند.

فعالیت بالای سرمایه گذاران در حوزه مواد غذایی

مواد غذایی یکی از زمینه‌های کاری پرطرفدار این کشور است و در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران، از طریق ثبت شرکت آلمان با ابعاد کوچک و متوسط، اقدام به فعالیت در این زمینه می‌کنند. در حال حاضر بیش از 6000 شرکت آلمانی در زمینه غذا کار می‌کنند و بیش از 600000 نفر را استخدام کرده‌اند.

محصولات غذایی با تولید بالا

در زیر به چند مورد از محصولات غذایی اشاره شده است که تولید بالایی دارد و به درصد تولید آنها نسبت به سایر مواد غذایی هم هر چند مختصر اشاره شده است.

  • فرآورده‌های گوشتی مانند سوسیس: 24 درصد
  • فرآورده‌های لبنی: 15 درصد
  • محصولات نان: 10 درصد
  • شیرینی : 8 درصد

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در زمینه مواد غذایی

در صورتی که بتوانید شرکتی در آلمان راه اندازی کنید که بتوانید مواد غذایی مورد نیاز مردم آلمان را به دست آنها برسانید و همچنین بتوانید بر اساس موارد مورد انتظار به موفقیت برسید، به راحتی اقامت آلمان را دریافت خواهید کرد و می‌تواند به راحتی در این زمینه به فعالیت خود ادامه دهید.

در مطالب دیگر به تأسیس رستوران در آلمان اشاره شده است. در صورتی که یک سرمایه گذار خارجی بتواند غذاهای کشور خود را با یک کیفیت خوب ارائه دهد و کسب و کاری منحصر به فرد به راه بیندازد، به سادگی می‌تواند اقامت آلمان را بگیرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ