00989129158913

ثبت شرکت آلمان با تأسیس یک شعبه از یک شرکت خارجی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که ثبت شرکت آلمان به معنای راه اندازی یک شرکت کاملا جدید و نوپاست. البته راه اندازی یک کسب و کار جدید از طریق ثبت شرکت آلمان بسیار خوب است و می‌تواند به برند شدن کسب و کار شما کمک کند ولی معیار ثبت شرکت آلمان، جدید بودن کسب و کار نیست بلکه احداث یک شعبه از یک شرکت خارجی هم می‌تواند ثبت شرکت، تلقی گردد.

شما از هر نظر نماینده آن شرکت خارجی خواهید بود

اگر می‌خواهید یک شعبه از یک شرکت خارجی را در آلمان افتتاح کنید، باید به اقدامات و رفتارهای خوب به شدت حساس باشید، چون شهروندان آن کشور، شما را به عنوان نماینده آن کسب و کار می‌شناسند و در صورتی که نتوانید نکات را رعایت کنید، هم خودتان با شکست مواجه می‌شوید و هم نام برند که نماینده آن هستید را خدشه‌دار خواهید کرد.

از آنجا که دریافت اقامت آلمان به صورت موقت و پس از موفقیت در راه اندازی شرکت و ارائه اسناد مربوطه صورت خواهد گرفت، لازم است که بتوانید الزامات کسب و کار خود را رعایت کنید و بر اساس بیزنس پلنی که ارائه داده‌اید پیش بروید تا بتوانید این اقامت موقت را پس از چند سال به اقامت آلمان به صورت دائم تبدیل نمایید.

مشاوره برای ثبت شرکت آلمان از طریق افتتاح شعبه

بسیاری از افرادی که تصمیم می‌گیرند با افتتاح یک شعبه از یک شرکت خارجی، ثبت شرکت آلمان را انجام دهند، یا عضوی از هیئت مدیره یک شرکت هستند و یا اینکه از طریق مذاکره با آن شرکت دست به چنین اقدامی زده‌اند.

مشاوران مرکز ما می‌توانند در زمینه ثبت شرکت آلمان و افتتاح یک شعبه از یک شرکت خارجی در این کشور به شکا کمک کنند و مراحل اداری این کار را به شما توضیح دهند. کافی تلفن را بردارید و با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.

اقامت آلمان با تأسیس شعبه هم ممکن است

بسیاری از کاربران و مخاطبان سوال می‌پرسند که آیا می‌توانند با تأسیس یک شعبه از شرکت خارجی هم اقامت آلمان را دریافت کرد. پاسخ این است که این امکان فراهم شده است و در صورتی که بتوانید اعتماد شرکت اصلی را جلب و شعبه را احداث کنید و به موفقیت برسید می‌توانید اقامت را برای خود و اعضای خانواده بگیرید و از مزایای رفاهی کشور آلمان استفاده کنید.

یکی از مزایای افتتاح شعبه در آلمان، این است که محصولات و خدمات شرکت اصلی به شکلی آسان‌تر صادر می‌شود و در اختیار کشورهای دیگر قرار می‌گیرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ