00989129158913

بهترین کشورها برای ثبت شرکت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

با توجه به شرایط نسبتا مساعد اقتصادی در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و فراهم شدن امکان ثبت شرکت اروپا، بسیاری از متخصصان و سرمایه گذاران به دنبال راه اندازی کسب و کار در اروپا هستند اما برای بسیاری از این متخصصان این سوال وجود دارد که کدام شهر و کشور برای ثبت شرکت اروپا مناسب‌تر است؟ در این مقاله قصد داریم که به بهترین کشورها برای ثبت شرکت اروپا اشاره کنیم و در مقاله‌ای دیگر به بهترین شهرها برای ثبت شرکت و اقامت اروپا خواهیم پرداخت.

نظرسنجی‌ها در رابطه با سهولت ثبت شرکت اروپا

سازمان‌های بین المللی مانند بانک جهانی به طور مرتب، محیط‌های اقتصادی مناسب را در سراسر جهان جستجو و ارزیابی می‌کنند. یکی از شاخص‌های مورد بررسی بانک جهانی، سهولت راه اندازی کسب و کار است. برای ارزیابی این شاخص، 190 کشور بررسی شد. سهولت راه اندازی و ثبت شرکت اروپا بر اساس نظرسنجی‌ها به شرح زیر است:

  1. دانمارک
  2. آلمان
  3. اسلواکی
  4. اتریش
  5. لهستان
  6. انگلستان
  7. نروژ

و …

آزادی اقتصادی بیشتر؛ ثبت شرکت آسان‌تر

منظور از شاخص آزادی اقتصادی، این است که کشور حق مالکیت، آزادی کامل در نیروی کار، سرمایه و کالا را ارائه دهد محدودیت یا اجباری در آزادی اقتصادی فراتر از حوزه ضروری برای شهروندان وجود نداشته باشد.

بر اساس این تعریف و با در نظر گرفتن معیارهای آزادی اقتصادی مانند آزادی در تجارت، آزادی مالی، حقوق مالکیت، دانمارک، آلمان، لهستان، ایرلند و سوییس جزو بهترین کشورها از نظر آزادی اقتصادی هستند و ثبت شرکت اروپا در این کشورها می‌تواند شرایط خوبی برای کسب و کار شما ایجاد کند.

ثبت شرکت اروپا برای رسیدن به اقامت

برخی از سرمایه گذاران در کنار فعالیت‌های اقتصادی، به دنبال اخذ اقامت اروپا و بهره‌مندی از مزایای زندگی در این کشورها هستند. البته اخذ اقامت اروپا در بسیاری از این کشورهای اروپایی مشروط به موفقیت فرد در کسب و کار است.

در اکثر کشورها، اخذ اقامت اروپا به صورت دائم پس از سه سال محقق خواهد شد و در صورتی که کارآفرین یا سرمایه‌گذار بتواند به بهبود وضعیت اقتصادی آن کشور کمک کند مسلما پس از این مدت، موفق به اخذ مجوزهای مربوط به اقامت خواهد شد.

فضای مناسب اروپا برای استارتاپ‌ها

یکی از مزایای اروپا این است که در صورتی که بتوانید کسب وکاری نوپا راه اندازی کنید، می‌توانید با سرعت بیشتری اقامت کشورهای اروپایی روا دریافت کنید؛ زیرا اکثریت قریب به اتفاق این کشورها به کارآفرینی و استارتاپ‌ها اهمیت ویژه‌ای می‌دهند که در مقاله‌ای به صورت مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ