00989129158913

بهترین شهرها برای ثبت شرکت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ممکن است بسیاری از سرمایه گذارانی که قصد ثبت شرکت اروپا را دارند، با شهر یا کشوری که بهتر است در آن سرمایه گذاری کنند و به سود مناسب برسند، آشنایی نداشته باشند. تمامی کشورهای موجود در اروپا محیط مناسبی برای سرمایه گذاری هستند ولی ممکن است برخی از شهرها و کشورها برای یک محصولات خاص مناسب‌تر باشد.

اهمیت اقامت در شهر محل ثبت شرکت اروپا

از طرف دیگر مسئله اقامت اروپا مطرح می‌شود. بهتر است که سرمایه گذار در همان کشوری که ثبت شرکت اروپا را انجام می‌دهد، سعی کند اقامت آن کشور را دریافت کند. این موضوع از چند جهت اهمیت دارد:

 • نزدیکی به محل کسب و کار برای نظارت و پیگیری مداوم امور
 • نزدیکی به سازمان‌های مرتبط با کسب و کار در آن شهر
 • آشنایی با فرهنگ آن شهر و کشور برای موفقیت در اخذ اقامت اروپا به صورت دائم

لیست شهرهای مناسب برای ثبت شرکت اروپا

فرهنگ شهری که ثبت شرکت اروپا را در آن انجام می‌دهید، فوق العاده مهم است. همچنین برای اقامت اروپا باید شهری را انتخاب کنید که هزینه‌های آن متناسب با دارایی و درآمد شما باشید تا بتواند هزینه مسائل اساسی مانند مسکن را بپردازید و به مشکل برنخورید. مطالعات مختلفی در زمینه شهرهای مناسب برای اقامت اروپا و ثبت شرکت انجام شده است.

ما در این مطلب قصد داریم که لیستی از بهترین شهرها برای ثبت شرکت اروپا را به شما ارائه دهیم. شهرهای زیر بر اساس اطلاعات و ارزیابی‌هایی که از 500 شرکت پیشرو و پیشگام اروپایی جمع آوری شده است، انتخاب شده است. تمرکز این ارزیابی بر معیارهایی مانند مناسب بودن برای کسب و کار، کیفیت زندگی، ارتباطات و مخابرات، دسترسی به بازارها، موجودیت و کیفیت نیروی کار، هزینه فضای اداری و دفتری و حمل و نقل و رفت و آمد بوده است.

اولین شهر مناسب برای ثبت شرکت اروپا، لندن انتخاب شد. لازم به ذکر است که این شهر از آغاز این بررسی‌ها که در سال 1990 انجام شد، رتبه اول را به خود اختصاص داده بود. گفتنی است که لندن برای اخذ اقامت اروپا هم در اولویت قرار دارد.

در زیر به چند شهر دیگر که برای ثبت شرکت اروپا مناسب هستند هم اشاره می‌شود:

 • برلین
 • پاریس
 • ورشو
 • براتیسلاوا
 • فرانکفورت
 • مونیخ
 • وین
 • میلان
 • آمستردام

با توجه به معیارهایی که بیان شد، این شهرها هم از نظر ثبت شرکت اروپا و هم به لحاظ اخذ اقامت مناسب‌ترین گزینه‌های ممکن به حساب می‌آید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ