00989129158913

بهترین اقتصاد برای ثبت شرکت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بر اساس شاخص‌های رقابت جهانی، کشورهای اروپا به طور مداوم از لحاظ اقتصادی در حال پیشرفت هستند و ثبت شرکت اروپا برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی به یک موضوع جالب تبدیل شده است. بسیاری از این سرمایه گذاران همیشه به ترین‌ها هستتند و اکنون هم قصد دارند که بهترین کشور و بهترین اقتصاد برای ثبت شرکت اروپا را پیدا کنند تا بتوانند کسب و کار خود را در آن راه اندازی کنند و اقامت اروپا را از این طریق دریافت نمایند.

اصلاحات اقتصادی؛ زمینه ساز رشد و پیشرفت اروپایی‌ها از نظر اقتصادی

بسیاری از کشورهای اروپا در اقتصاد خود دچار نواقص بودند ولی پس از پژوهش و تحقیق توانستند اصلاحاتی را در کشور خود ایجاد کنند و زمینه رشد و پیشرفت خود را رقم بزنند. با این اصلاحات و مشاهده رشد و پیشرفت اروپا، بسیاری از سرمایه گذاران هم تمایل پیدا کردند که سرمایه و دانش خود را وارد این قاره کنند و با ثبت شرکت اروپا، کسب و کار خود را در این قاره راه اندازی کردند و پس از مدتی اقامت اروپا را هم گرفتند.

ثبت شرکت اروپا در بهترین اقتصادهای اروپایی

در زیر به چند کشور اروپایی اشاره می‌کنیم که در صورتی که بتوانید ثبت شرکت اروپا را در این کشورها انجام دهید و با هوشیاری و آگاهی کافی در کسب و کار خود جلو بروید، به احتمال زیاد به موفقیت خواهید رسید و زمینه رشد و پیشرفت کاری خود را فراهم خواهید کرد و از آنجا که امکانات رفاهی در این کشورها مناسب است، می‌توانید با دریافت اقامت اروپا، از این امکانات به بهترین شکل استفاده نمایید:

  1. سوییس
  2. آلمان
  3. هلند
  4. فنلاند
  5. سوئد
  6. انگلستان
  7. لهستان
  8. اتریش
  9. اسلواکی

سوییس؛ بهترین اقتصاد اروپا

سوییس از نظر اقتصادی و هم از لحاظ سهولت و آسایش در زندگی، هم در بین کشورهای اروپایی و هم در جهان پیشگام است. از این رو بسیاری از فعالان اقتصادی به دنبال ثبت شرکت اروپا و دریافت مجوزهای مربوطه در این کشور هستند. این کشور با داشتن بهترین امکانات رفاهی، بسیاری را مشتاق دریافت اقامت اروپا نموده است.

آلمان؛ ابرقدرت اقتصادی اروپا

رشد و پیشرفت اقتصادی در آلمان به حدی بوده است که درصد مهمی از سرمایه گذاران به دنبال ثبت شرکت خود در این کشور هستند. این کشور به دلیل منابع مالی مهمی که در اختیار دارد به عنوان قطب اقتصادی اتحادیه اروپا شناخته می‌شود و بسیاری از کشورهای این اتحادیه از آلمان وام می‌گیرند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ