00989129158913

بررسی نقاط قوت و ضعف ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در جلسات مشاوره‌ای که بین متخصصان ما و سرمایه گذاران مختلف در زمینه ثبت شرکت اسلواکی برگزار می‌شود، بسیاری از سرمایه گذاران با بررسی آمارهای موجود در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، تصور می‌کنند که ثبت شرکت اسلواکی منتهای آرزوی آنهاست و در صورتی که بتوانند مجوزهای اقامت اسلواکی را دریافت کنند، دیگر هیچ مانعی پیش روی خود نخواهند داشت.

در صورتی که چنین نیست. در این مطلب قصد داریم که این موضوع کمی برای شما بازتر کنیم و به نقاط قوت و ضعف تأسیس شرکت در اسلواکی بپردازیم.

تولید ناخالص داخلی؛ معیاری مهم برای سرمایه گذاری در اسلواکی

آمارهای بین المللی به وضوح نشان می‌دهد که تولید ناخالص داخلی اسلواکی در چند سال اخیر به صورت مداوم با رشد همراه بوده است و به همین خلطر سرمایه گذاران در تلاش هستند که با استناد به این آمارها، ثبت شرکت اسلواکی را انجام دهند تا بتوانند از این آمار مثبت به نفع خود استفاده کنند.

بدهی‌های دولتی این کشور هم به صورت مداوم در حال کاهش است و با این کاهش بدهی، بسیاری از مشکلات اقتصادی نیز کمتر می‌شود و شرایط برای جلب اعتماد صاحبان کسب و کار و سرمایه گذاران جهت ثبت شرکت اسلواکی بهبود می‌یابد.

نقاط قوت اقتصادی برای ثبت شرکت اسلواکی

در اقتصاد اسلواکی یک سری مزایا و نقاط قوت وجود دارد که با ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید از این مزایا بهره‌مند شوید. در زیر به چند مورد از نقاط قوت اسلواکی اشاره شده است:

 • عضویت اسلواکی در اتحادیه اروپا و برخورداری سرمایه گذار از مراودات اقتصادی با سایر کشورهای عضو
 • محیطی مناسب جهت صنعت الکترونیک و خودروسازی
 • حساب‌های خارجی و عمومی رضایت‌بخش
 • سیستم مالی قوی و مورد اعتماد گروه‌های خارجی
 • سهولت در اخذ اقامت اسلواکی برای سرمایه گذاران موفق و فعالان اقتصادی

نقاط ضعف موجود در اقتصاد اسلواکی

 • اسلواکی اقتصاد کوچکی دارد و اقتصاد این کشور به صورت غالب، وابسته به سرمایه گاری و بازارهای اروپایی است
 • بخش‌های این کشور که بر اساس صادارات فعالیت می‌کنند، محدود هستند و تنها دو بخش الکترونیک و خودروسازی، عمده صادرات این کشور را تشکیل می‌دهد
 • نابرابری در توسعه مناطق مختلف این کشور و عقب ماندن شرق این کشور از رشد زیرساختی و آموزشی
 • پژوهش و توسعه ناکافی
 • کمبود نیروی ماهر و بیکاری بلند مدت بالا
 • مشکلات در اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم برای آن دسته از سرمایه گذاران که تسلط کافی به فرهنگ و زبان این کشور ندارند
 • مشکلا در تمدید اقامت اسلواکی برای سرمایه گذارانی که کسب و کار آنها نتواند رشد کافی و رضایت‌بخش داشته باشد

در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با نقاط قوت و ضعف ثبت شرکت و اخذ اقامت کشور اسلواکی دریافت کنید، کافی با شماره‌های تماس مندرج در سایت تماس بگیرید. سپس نوع کسب و کار و اهداف خود را با آنها در میان بگذارید و مشاوره‌های لازم را در این زمینه دریافت کنید. متخصصان در تمام مراحل اجرایی تأسیس شرکت و گرفتن اقامت این کشور در کنار شما خواهند بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ