00989129158913

برخورداری از معافیت‎‌های مالیاتی برای متقاضیان ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در صورتی که خواستار ثبت شرکت لهستان هستید، لازم است که با شرایط و قوانین مالیاتی لهستان آشنایی لازم و کافی را داشته باشید. در مطالب قبل هم گفته شد که قانونمند بودن یک سرمایه گذار یا متقاضی ثبت شرکت لهستان می‌تواند در مجاب شدن دولت این کشور در ارائه اقامت لهستان به این فرد سهم جالب توجهی داشته باشد.

پرداخت مالیات؛ لازمه بقاء مجوزهای مربوط به ثبت شرکت لهستان

در صورتی که اقدام به ثبت شرکت لهستان نموده‌اید و مشغول به فعالیت اقتصادی در این کشور هستید، لازم است بدانید که پرداخت مالیات به دولت این کشور، موجب می‌گردد که مجوزهای شما در زمینه ثبت شرکت، حفظ شود و باقی بماند.

پرداخت مالیات باعث می‌شود که اقامت شما یک سال دیگر تمدید شود و بتوانید پس از چند سال برای اخذ اقامت لهستان به صورت دائم اقدام نمایید.

چگونه از طریق ثبت شرکت لهستان، مشمول معافیت‌های مالیاتی شویم؟

در صورتی که در حال طی کردن مراحل ثبت شرکت لهستان هستید و تمایل دارید بدانید از چه راه‌هایی می‌توانید مشمول معافیت‌های مالیاتی شوید، در این مطلب به دو مورد از این راه‌ها اشاره می‌کنیم:

  • تأسیس شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک در لهستان
  • راه اندازی کسب و کارهای نوپا (استارتاپ‌ها) در این کشور
  • در صورتی که در زمینه صادرات کالا و خدمات فعالیت می‌کنید، از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف خواهید شد
  • تأمین کالاها در درون کشور در شرایط خاصی معاف از مالیات خواهد بود
  • در صورتی که بتوانید در درون مناطق ویژه اقتصادی لهستان فعالیت کنید، تا سطح مشخصی از پرداخت مالیات معاف خواهید شد

ارتباط اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت با پرداخت مالیات

یکی از مواردی که برای تمدید اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت باید ارائه دهید، اظهارنامه‌های مالیاتی است. دولت لهستان، این مدرک را از شما خواهد خواست و اقامت لهستان در صورتی تمدید می‌شود و اسناد مربوط به پرداخت مالیات را ارائه کنید. اقامت در این کشور، مستلزم عمل به قوانین است. برای تأسیس شرکت در این کشور، لازم است که در مراحل مختلفی مسئولیت پذیری خود و شرکتتان در قبال قوانین مالیتی را نشان دهید.

مالیات‌های جزئی دیگری هم در لهستان وجود دارد که ملزم به پرداخت آن خواهید بود و در این مطلب به صورت موردی به آن اشاره می‌شود:

  1. مالیات برای معاملات
  2. مالیات املاک و مستغلات
  3. مالیات وسائل نقلیه
  4. مالیات کالاهای داخلی
  5. حقوق گمرکی

با توجه به موارد مذکور، در صورتی که سوالی در این زمینه دارید و یا می‌خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه ثبت شرکت در لهستان و اخذ اقامت این کشور کسب کنید، با شماره‌های مندرج در سایت ما تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ